Лічильники води

На ринку сантехнічних приладів представлено безліч моделей водяних лічильників, які зовні практично нічим не відрізняються. Тому споживачеві важко розібратися, на що орієнтуватися при виборі товару. Однак, лічильники води, незважаючи на загальні схожі моменти, різні між собою не тільки маркою виробника, а й терміном служби, а також якістю матеріалу, з якого виготовляють основні елементи.

лічильники води

Лічильник води купити: переваги обліку

Вы можете приобрести качественный счетчик воды цена, которого Вас приятно удивит.

Сьогодні придбати водяний лічильник віддає перевагу більшість споживачів, адже прилад дозволяє заощадити кілька тисяч рублів (іноді більше) тільки за один рік. Однак щоб економія була суттєвою, необхідно правильно вибрати модель пристрою. Неякісні товари швидко вийдуть з ладу, і вам доведеться витратити гроші на чергову покупку. Сертифіковані прилади від виробника прослужать вірою і правдою не один рік.

Якщо вам потрібно лічильник води купити, зверніть увагу на прилади фірми Бетар. Вони зарекомендували себе як товари належної якості, розраховані на 6 років безперебійної роботи. Існують стандартні моделі (окремо для гарячої і холодної води) і універсальні, які підходять для будь-якого типу водопроводу діаметром 15 мм (1/2 дюйма).

лічильник води купити

Квартирні лічильники відрізняються простотою конструкції: основним робочим елементом є крильчатка, яка наводиться в дію при вхідному тиску води. Всі дані фіксуються вбудованим рахунковим механізмом. Довжина приладу складає 110 мм. Компанія Бетар реалізує також одноструменеві і багатоструменеві варіанти побутових лічильників, а деякі моделі навіть здатні передавати показання дистанційно.

Похожие страницы: