Літо в Будапешті. На чому пересуватися по місту?

Будапешт - місто не маленький, його визначні об'єкти можуть перебувати на досить значній відстані один від одного, тому вивчати це місто пішки не завжди зручно. Іноді дуже навіть раціонально і приємно використовувати такі види транспорту.

- Трамвай

Трамвай в Будапешті

Грузинская кухня доставка киев насладитесь истинным вкусом Грузии, цены на услуги Вас приятно удивят.

Кажуть, трамвайні лінії Будапешта найзавантаженіші в світі. Близько трьох десятків трамвайних маршрутів буквально пронизують місто. Велика їх частина знаходиться в Пешті. Всі трамваї пофарбовані в жовтий колір. Зверніть увагу на маршрути 2 і 2 а, вони проходять повз всіх основних визначних пам'яток міста, в тому числі по мальовничій набережній Дунаю.

Трамвай в Будапешті

Для того, щоб увійти або вийти з трамвая потрібно натиснути спеціальну кнопку, вона може перебувати на поручні або над дверима (всередині) і праворуч від дверей (зовні). Інтервал між проходженням трамваїв становить 60 або 90 секунд. Все це робить трамвай одним з найбільш зручних способів для пересування для туристів в Угорській столиці.

- Фунікулер

Фунікулер у Будапешті

Фунікулер, який називається «Шіклі», піднімається від підніжжя Кріпосного Холма до його вершині до Фортеці на 48 метрів вгору. Звідти зверху відкривається чудовий вид на міст Сечені і на протилежний берег.

Фунікулер у Будапешті

Довжина шляху Будайського фунікулера - 100 м. Для того, щоб піднятися потрібно всього кілька хвилин, але за ці хвилини Ви отримаєте незабутні враження. Вартість проїзду в одну сторону приблизно 110 рублів.

Похожие страницы: