Натяжна стеля для кухні в дизайні інтерєруДля оформлення інтер'єру кухні можна вибрати сатинові натяжні стелі, які відрізняються здатністю змінювати свій відтінок від світлого до більш темного в залежності від джерела освітлення. Глянцеві вироби гармонійно вписуються в інтер'єр кухні, мебльованої предметами з натурального дерева з відтінками темних і сірих кольорів. Матові варіанти підходять для прикраси інтер'єру в лаконічному стилі, коли в приміщенні робиться акцент на внутрішнє оздоблення.

Мы поможем организовать фуршет по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Для покупців, яким потрібна визначитися з типом натяжних стель і їх роллю в інтер'єрі кухні, буде корисно отримати інформацію про переваги установки таких конструкцій. До плюсів натяжних стель необхідно віднести:

можливість приховати дефекти обробки стелі за рахунок ідеально рівній поверхні полотен;
можливість скоротити витрати на ремонт і обслуговування приміщення за рахунок високого ресурсу служби стель - до 30 років;
збереження споживчих властивостей натяжних полотен навіть при наявності факторів, пов'язаних з перепадами температур і вологості в приміщенні;
оперативний монтаж по безпечної технології та надання гарантії якості (для кухні стелю монтується за 2-3 години, велика частина часу йде на монтаж каркаса).

Похожие страницы: