Облаштування місця відпочинку на дачі

Зоною відпочинку на вашій дачі є куточок, де ви можете спокійно розслабитися разом з сім'єю і відпочити від міської суєти за чашкою чаю. Облаштовувати таку зону необхідно в залежності від того, з якою метою її планується використовувати. В першу чергу, вам буде потрібно провести геологічні вишукування, щоб знайти «ту саму» ділянку землі.

Сегодня хороший отдых можно устроить не только за городом на даче, но и на море - Гостиница в затоке с бассейном. Отель Grandmore Затока расположен рядом с центральной набережной курорта. в уникальном месте Черноморского побережья.

Видів розташування зони відпочинку на садовій ділянці незліченну кількість, тому розглянемо основні з них:

• майданчик відкритого типу. Такий тип зони відпочинку найбільше підходить тим людям, які люблять поєднувати свіже повітря з активними заняттями або спортивними розвагами;

• майданчик закритого типу. Конструкція такого типу зовні являє собою кімнату, але «відкриту», де перегородкою служать різні декоруючі елементи, тканини, решітки з рослинами, які в'ються або бамбукові ширми. Щоб надати такому приміщенню особливого затишку, можна облаштувати навіс таким чином, щоб він пропускав сонячні промені;

• мобільний майданчик. Якщо ви облаштовуєте закритий простір, де є меблі із сталевих або дерев'яних елементів, дуже зручним буде рішення, що дозволяє перетворити майданчик у відкриту галявину. Здійснюється все завдяки каркасів, які можуть бути збірними або переносними;

• патіо. Конструкція такого плану є дворик всередині садової ділянки, який надійно захищений від сторонніх очей. Зазвичай він знаходить своє місце між основним будинком і різними садовими будівлями. Зовні патіо виглядає як закритий майданчик, де роль огорож грає несуча стіна основного будинку. По суті, таку конструкцію можна назвати кімнатою під небом, де ви зможете не тільки усамітнюватися з друзями для бесід, але і всіляко приємно проводити час, насолоджуючись чудовою природою і сонячними променями.

Як вибрати місце для зони відпочинку
В першу чергу, ключовим фактором на цьому моменті є наявність вільної території на ділянці. Відкриту зону відпочинку можна облаштувати як в сторону житлового будинку, так і на задньому дворі. Найбільшого поширення набули зони відпочинку, розташовані поблизу дерев і водойм, що дозволяє мирно насолодитися тишею і розслабитися.

Якщо ви плануєте облаштування майданчика, де гратимуться діти, то краще за все зупинити вибір на тому місці, де велика концентрація сонячного світла. Однак, передбачте також тіньове місце, куди зможуть «ховатися» непосидючі діти від спекотної жари.Вибираючи місце для відпочинку, дотримуйтесь наступних правил:

• до майданчика повинен бути облаштований легкий доступ. Також він не повинен перебувати далеко від дому;

• спорудити місце таким чином, щоб цікаві очі вас не стосувалися;

• бажано вибирати місце, де є невеликий ландшафтний схил, що дозволить воді не накопичуватися в одному місці.Якщо ділянка невелика, то доведеться облаштовувати компактну зону відпочинку, але, якщо територія простора, то їх може бути кілька, об'єднаних одним стилем.

Загальна зона відпочинку передбачає місце, де буде збиратися вся родина не тільки для того, щоб поспілкуватися, а й з метою поїсти шашлику і інших блюд. Той, хто вважає за краще спортивні ігри, може на своїй ділянці облаштувати тенісний стіл, стійки для баскетболу, турніки і так далі.

Похожие страницы: