Область застосування двостороннього скотча

Двосторонній скотч застосовується для ремонтних, оздоблювальних і монтажних робіт. Він виготовляється на поліпропіленовій основі і може мати тканинне посилення. Його експлуатація не викликає складнощів. Якісний клейовий склад наноситься на матеріал з обох сторін. При цьому для запобігання склеювання 2-стороннього скотчу під час зберігання на його зовнішню сторону наноситься вощений папір.

К Вашему вниманию надежный и высококачественный двухсторонний скотч купить товар Вы можете по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Область застосування самоклеїться двосторонньої стрічки практично безмежна. Воно підходить для склеювання шорсткуватих або нерівних поверхонь під час проведення робіт як в побуті, так і в різних галузях:

будівельної;

автомобільної;

друкованої;

швейної;

пакувальної;

промислової.

Основними перевагами 2-стороннього скотчу є:

наявність тканинної основи, що надає стрічці зносостійкість і підвищену міцність;

висока гнучкість;

стійкість до впливу вологи, що особливо актуально при монтажних і покрівельних роботах;

миттєве приклеювання до поверхні за рахунок клейового шару на основі синтетичного каучуку.

Купити міцний двосторонній скотч можна, оформивши заявку в режимі онлайн, а також зв'язавшись з менеджерами відділу продажів по телефону.

Двосторонній скотч на спіненої основі являє собою спінений поліетилен, на який з двох сторін нанесений клейовий шар. Найважливішою перевагою такого типу двостороннього скотча є повторення м'яким спіненим поліетиленом контурів, що склеюються, і, як наслідок, висока клейкість.

Застосовуються такі двосторонні клейкі стрічки в основному в меблевому виробництві, для кріплення табличок, панелей, кріплення вивісок, приклеювання плінтусів і т.д.

Ширина від 20 до 1000мм

Матеріал основи: спінений поліетилен.

Товщина основи від 1 до 10мм.

Клей на основі синтетичного каучуку.

Адгезія не менше 300 Н / м

Скотч ДС-30. Двосторонній скотч на основі поліпропіленової плівки

Фольгована теплоізоляція БестІзол

Двосторонні стрічки на поліпропіленової плівці - це основа з прозорого поліпропілену, з двох сторін якої нанесені липкі шари. Одна зі сторін двостороннього скотча захищена смугою з антиадгезионной паперу. Цей тип двостороннього скотча відрізняється високою міцністю і клейкість.

Так як основа даного двостороннього скотча прозора, його можна використовувати для кріплення прозорих елементів, профілів, дисплеїв і т.д. Також застосовується в монтажних і ремонтних роботах для фіксації табличок, декоративних елементів і т.п.

Ширина від 20 до 1000мм

Матеріал основи: плівка ПП

Товщина основи від 30 мікрон

Клей на основі синтетичного каучуку.

Адгезія не менше 500 Н / м

Похожие страницы: