​Один день у Відні

Сьогодні подумала, що пора б зробити невелику перерву в описі своїх вражень про сонячної і життєрадісної Барселоні, і внести нових зовсім інших фарб. Хоча в прекрасну Іспанію ми ще не раз подумки повернемося, сьогодні у нас на порядку денному Відень. Так як ці два міста я бачила в одну поїздку, вони мені здалися абсолютно протилежними, як два різні полюси. Відень - це зовсім інші фарби, зовсім інший настрій. Придивімося ближче.

Оригинальные поварские формы киев купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відень ввечері

Вражень буде не дуже багато, так як на знайомство з Віднем у нас було в цілому близько доби, стару Відень ми дивилися переважно ввечері, зате вивчили маршрут з аеропорту в місто, спустилися в метро, шанували місцеву пресу, поснідали в віденської булочної, покуштували фірмовий віденська кава. Загалом зробили все необхідне, щоб зрозуміти, що обов'язково варто приїхати ще раз на тиждень і власне з якою програмою.

Вечірня Відень

Яка вона вечірня Відень? Досить пустельна, може, в першу чергу тому що було холодно. Ці фотографії зроблені не пізно, десь близько 21-00, але на вулицях практично нікого.

центр Відня

Яке враження про місто у нас склалося? Місто бездоганно чистий і акуратний. Строгий і стриманий. З почуттям власної гідності, але без пафосу і химерності.

нічна Відень

За офіційними даними, Відень - місто з високим рівнем добробуту, звичайно, тут відчувається високий рівень якості життя, але при цьому немає зайвої розкоші, все раціонально і якось в міру.

Відень австрійська столиця

До речі люди на вулицях дуже відкриті і чуйні. Навіть якщо ви говорите на різних мовах, кожен перехожий до останнього намагатиметься зрозуміти, що ж вам від нього все-таки потрібно, і постарається зробити все можливе, щоб вам допомогти. По крайней мере, в нашому випадку, саме так і було, в 5 випадках з 5.

Нічна Відень фото

Так ми провели вечір, поблукавши по вулицях старого міста, звичайно, заглянули в Собор Святого Стефана, мабуть, найвідоміше спорудження Відня. Сфотографувати його зовні вкрай проблематично, особливо ввечері, але я впевнена, все знають, як він виглядає з вулиці. А ось як він виглядає всередині. Теж дуже вражаюче.

Похожие страницы: