Основні принципи здорового харчування

Ми рідко замислюємося про те, що ми їмо. Перекушування на бігу через постійну нестачу часу, фаст-фуд, газовані напої - все це не найкращим чином впливає на наше здоров'я.

Кожна людина чула про користь правильного харчування. Вживання здорової і правильної їжі дозволяє поліпшити обмін речовин, допомагає підтримувати фігуру в нормі, зміцнює імунітет і насичує наше тіло необхідними вітамінами і мінералами.

Основні принципи здорового харчування:

У щоденне меню повинні входити цільнозернові, м'ясо, птиця, риба, овочі, фрукти, кисломолочні та молочні продукти. Жирну, смажену, солону, солодку їжу, випічку необхідно виключити з раціону.

В настоящее время современный человек стал не совсем адекватно относиться к тем продуктам, которые ежедневно употребляет в пищу, да и к самому процессу питания вообще. Поэтому правильное питание с доставкой на дом - единственный источник жизненно важных веществ, необходимых для активной деятельности и устойчивости к неблагоприятным воздействиям внешней среды организма.

У день необхідно їсти не менше чотирьох разів. З них три - основні прийоми їжі, а решту - перекушування. Проміжний прийом їжі необхідний для того, щоб не переїдати в основні прийоми їжі і не перевищувати добову калорійність раціону. Перерва між сніданком і обідом, а так само проміжним перекусом, повинен бути не більше ніж трьох - чотирьох годин.

Необхідно дотримуватися калорійність раціону. Вона повинна бути розрахована індивідуально для кожної людини, з урахуванням його статевої приналежності, віку, зросту і ваги. Також враховується рівень активності (малий або середній по рухливості спосіб життя, або присутні інтенсивні фізичні навантаження) і мета (схуднення, підтримання ваги, або набір маси). Для жінок середня добова норма становить 1500-2000 ккал, а для чоловіків 2000-2500 ккал.

Харчування необхідно організувати таким чином, щоб найбільш повним і корисним були сніданок і обід, а вечеря і перекушування були менш об'ємними і складалися з не важкої їжі, на перетравлення яких організму не знадобиться багато часу.

Дотримання цих нескладних правил нормалізує обмін речовин і в цілому поліпшить стан організму, зробить шкіру чистою і призведе фігуру в порядок.

Похожие страницы: