Підготовка дачі до літнього сезону

Початок дачного сезону традиційно пов'язане з проведенням певних робіт по приведенню ділянки і будинку в порядок після зими. Що стосується наведення порядку на ділянці, то тут робота полягає в очищенні ділянки від торішнього листя і уламків гілок, які просто спалюють за непотрібністю. Подальша робота передбачає перекопування грунту і висаджування різних культур. Але тут вже у кожного господаря є свій план дій, який стосується вибору культур, кущів і дерев, квітів та інших матеріалів.

В настоящее время что может быть вкуснее шашлыка со свежими овощами? Поэтому организовывая обед на природе, мангалы процесс приготовления шашлыка и другой пищи превратят в огромное удовольствие.

Якщо ж говорити про дачний будинок, то напередодні майбутньої літньої відпустки будинок також потребує якісного прибирання та ретельного провітрювання. Якщо врахувати, що протягом декількох місяців тут не проводилося якісне прибирання, то значить наведення порядку в будинку займе деякий час. В першу чергу слід винести на вулицю і гарненько просушити постіль. Вибирайте для цього найбільш сонячні дні, інакше час прибирання може розтягнутися на тривалий час. Розмістіть подушки на горизонтальній поверхні і протягом дня періодично міняйте положення, щоб вони гарненько просохли і провітрилися. Ковдри і матраци можна розвісити на мотузках, якщо це зручно. У будинку слід відкрити вікна і протягом декількох годин гарненько провітрити будинок, не забувши при цьому зробити вологе прибирання: вимести сміття, протерти пил і ретельно вимити підлогу.

Окремою темою для розмови є килими. У сучасних квартирах килими використовують досить часто. Багато людей використовують невеликі килимові покриття на дачі для створення певного домашнього затишку. Існує така послуга, як хімчистка килимів з вивезенням, яку багато хто використовує, оскільки це дуже зручно. Якщо ви не встигли почистити килими восени, постарайтеся скористатися цією послугою навесні і приведіть підлогові або настінні килими в належний стан.

Похожие страницы: