Пляжний одяг

При плануванні відпустки в теплі країни, з пляжем і морем, виникає природне бажання знайти, підібрати і купити пляжний одяг на відпочинок

Зазвичай для відпочинку на пляжі і купання в морі першим за списком йде купальник. Досвідчені курортниці і любительки пляжного відпочинку рекомендують взяти з собою два або три жіночих купальних костюма. Але відпочинок на прибережних курортах і пляжах, це не тільки постійне лежання на піску і купання в морі. Це і вечірні прогулянки по набережній, і похід в прибережні ресторанчики. І ще багато інших заходів, без яких відпочинок на морі втрачає сенс.

Сегодня интернет магазин одежды предлагает Вашему вниманию красивые купальники оптом , подчеркивающие изящные изогнутые формы женского тела и скрывающие маленькие недостатки фигуры.

Щоб комфортно себе почувати на пляжі, взуття для відпочинку на морі потрібно доглянути, і підібрати заздалегідь, так як на самому узбережжі ціни на пляжне взуття зазвичай набагато дорожче.

Для відпочинку на курорті біля морського узбережжя дівчата вважають за краще таке взуття як:

в'єтнамки і шльопанці;
легкі літні мокасини і тапочки;
сабо.

Слід врахувати, що сабо набирає все більшої популярності для пляжного відпочинку у модних і практичних дівчат, як зручний і функціональний предмет жіночого взуття.

Дуже складно зорієнтуватися у величезній кількості моделей купальників, які пропонує сучасний ринок. Заплутатися немудро, адже їх перелік включає вже не тільки «бікіні» і «суцільні».

Їх стало набагато більше:

бандо
танкіні
Халтія
майо
пландж
монокіні

І це далеко не весь список різновидів купальників. Сучасні «злиті» моделі стали не менш відкритими і сексуальними, ніж їх «роздільні» аналоги. Наприклад, у моделі «пландж» з'єднання верхньої і нижньої частини дуже умовно - це просто діагональні або вертикальні тканинні смужки різної ширини або стрічки (нитки), прикрашені стразами або іншим декором. А ось деякі типи роздільних купальників складно назвати такими, тому що велика частина живота і спини у них закриті - «танкіні» або деякі типи «свим-дрес». Крім цього, на пляжах вже не так актуальні трусики-стринги. Все частіше модниці віддають перевагу шортиках або спідничок. Ми перерахували не всі види купальників? Доповніть наш список.

Похожие страницы: