Подорож по Тоскані: де вибрати житло і чому варто відмовитися від міських готелів


Тоскана, сільський будинок

Розповідаю про те, як і де вибрати житло для подорожі по Тоскані, розглядаю різні варіанти проживання, рекомендую найцікавіші райони Тоскани з точки зору проживання. Що таке агрітурізмо і варіанти бюджетного проживання і «лакшері стайл», які можна вдало поєднати, отримавши розкіш за розумні гроші.

Батяр - лучший развлекательный сайт, вся информация находится в свободном доступе.


Тоскана - одна з найкрасивіших областей Італії і досить велика за площею. Це і добре і погано. Добре, тому що є простір для мандрівника, вибір між старовинними містами і сільським життям. Погано, тому що не всі пагорби і маленькі міста однаково гарні. Варто вибрати найкраще з кращих.

Ми досить щільно об'їздили цей район уздовж і поперек, включаючи узбережжя, на якому зупинятися не буду. У Тоскану їдуть не за морем, сюди їдуть за сільській природою, умиротворенням і тишею посеред зелених пагорбів.

Якщо є час варто присвятити пару днів, як мінімум, Флоренцію. Столиця Тоскани стоїть осібно, її можна не змішувати з природою.

Вибрати відпочинок в Тоскані, означає вибрати сільський стиль подорожі і жити в так званому агрітурізмо. Невеликі і побільше старовинні вілли в оточенні прекрасної тосканської природи, які господарі пропонують туристам за розумні гроші.

Похожие страницы: