​ Повітряні компресори


Компресори - це пристрої, призначені для подачі під тиском газу або стисненого повітря. Вони широко застосовуються в промисловості і в побуті. За допомогою компресорів забезпечується робота різних апаратів і приладів, для експлуатації яких необхідний стиснене повітря, наприклад в автомайстерень і на будмайданчиках.

Вы можете <a href="https://shoptool.com.ua/pnevmoinstrument/kompressory-vozdushnye/">купить компрессор воздушный</a> по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Компресори бувають різних конструкцій, масляні і безмасляні. Щоб купити компресори потрібного виду, необхідно орієнтуватися на технічні параметри агрегатів і можливі галузі їх експлуатації.
компресор масляний

Головною особливістю роботи масляних компресорів є необхідність підтримки рівня масла в двигуні і регулярної заміни фільтрів. У той же час компресор масляний є одним з найбільш високопродуктивних і надійних видів обладнання, якщо його не експлуатувати в промислових масштабах.
??
компресор безмасляний

На виробництвах, де якість повітря, що подається повинно відповідати певним вимогам, застосовуються компресори безмасляні, що не потребують мастилі тертьових елементів. Завдяки своїй конструкції і використанню полімерних матеріалів, компресор безмасляний набагато простіше в обслуговуванні і не допускає потрапляння домішок масла в повітряний струмінь.

У нашому магазині представлений широкий асортимент компресорів за різними цінами. Доступний варіант з доставкою по місту або самовивозом.

Похожие страницы: