Позики під заставу ювелірних виробів

Позики під заставу ювелірних виробів в нашому ломбарді - це вигідно, просто, швидко і зручно! Прихованих платежів і штрафних відсотків немає! Вигідні умови по позиках під заставу Найнижчі відсотки за позиками, найвища ціна за грам золота.

Самая выгодная оценка золотых и серебряных изделий в ювелирный ломбард в москве быстро, просто, удобно для срочного получения необходимой суммы.

У нас Ви гарантовано отримаєте найвищу ціну за грам золота за найнижчою процентною ставкою. У нас немає ніяких штрафних відсотків, пені та прихованих комісій. Це означає, що за весь термін позики, включаючи надається згідно із законом пільговий місячний термін, Ви заплатите виходячи з розрахунку% в місяць від тієї суми, яку Ви отримали на руки. У нашому ломбарді все додаткові послуги - кваліфікована оцінка, продовження, погашення позики частинами - безкоштовно!

Простий розрахунок відсотків за позикою

Для всіх без винятку!

Без штрафів, пені та прихованих платежів.

Нашим принципом є відкритість і чесність у взаєминах з клієнтами - простий і зрозумілий розрахунок відсотків за позикою, єдині правила для всіх без винятку клієнтів незалежно від суми і терміну позики. Постійна процентна ставка% в місяць на весь термін користування позикою діє для всіх без винятку клієнтів нашого ломбарду. Вам не треба приходити до нас щомісяця. Для наших клієнтів термін застави з урахуванням пільгового періоду становить три місяці. Значно збільшені розцінки на золото всіх категорій.

Ми поважаємо Ваш час і організували роботу наших відділень таким чином, щоб Ви могли отримати позику під заставу ювелірних виробів в найкоротші терміни, без черг і очікування результатів оцінки виробів з дорогоцінних металів. Компанія є світовим лідером за швидкістю прийому в заставу і видачі позик - оформлення, оцінка, прийом в заставу і видача грошей в нашому ломбарді займає не більше 5 хвилин.

Ломбард не тільки пропонує найвигідніші ставки по позиках, найпростіший алгоритм розрахунку вартості позики і найвищу ціну за грам золота. Оплату відсотків Ви робите лише один раз в 3 місяці - і це теж найкращий показник в місті. У своїй діяльності ми завжди дотримуємося принципів чесності і відкритості - видається Вам на руки сума позики завжди дорівнює сумі оцінки, а розрахувати відсотки по позиці, Ви завжди можете на нашому сайті. Цим ми відрізняємося від недобросовісних конкурентів, які видадуть Вам лише частина суми від оцінки, не забувши нарахувати потім величезні відсотки на всю суму оцінки.

Похожие страницы: