Реклама в Instagram

На даний момент соціальною мережею Інстаграм користується понад 400 млн осіб, і це дійсно величезна аудиторія. Для порівняння, Твіттер налічує всього лише 320 мільйонів активних користувачів. Але не кількість користувачів робить Інстаграм настільки привабливим маркетинговим каналом для рітейлерів, а можливість повного занурення в якийсь бренд за допомогою цієї платформи.

Если Вам на данный момент просто хочется быть популярным и лучше других, тогда подписчики в инстаграм помогут Вам этого добиться за короткий промежуток времени. И Вы можете buy insta followers по доступным ценам. Только качественное продвижение Вашего бренда, личности или интернет-магазина

Якщо ви хоча б раз розміщували інформацію про невеликий бренд в будь-якій соціальної мережі, ви маєте уявлення, що іноді складається відчуття, ніби, кажеш в порожнечу. Жодного відгуку! Ні лайків, ні коментарів, ні ретвітів.

Але в Інстаграмі все зовсім по-іншому. Неважливо, наскільки маленька або велика у вас аудіотрія, ваш пост в Інстаграм в будь-якому випадку отримає хоча б невелику кількість лайків та коментарів - особливо якщо ви використовуєте релевантні хештеги - так звані мітки, слова або фрази, яким передує символ #, і за допомогою яких користувачі можуть об'єднувати групу повідомлень по загальну тему.

Згідно незалежним американським дослідженням, Інстаграм стимулює і спонукає користувача до більшої участі та інтересу, ніж будь-яка інша найбільша соціальна мережа, наприклад, Фейсбук, Твіттер, Пінтерест, Гугл + або Лінкедін.

Але це дослідження змушує вас замислитися, чому ж досі ще не всі бренди перейшли в Інстаграм, чи не так?

Похожие страницы: