​ Ремонт балкона і лоджії


Ремонт балконаНежілие приміщення в квартирі, зокрема, балкон і лоджія - це кілька квадратних метрів, без яких цілком можна обійтися. А можна піти й іншим шляхом: якщо ж вони все-таки передбачені, то зробити в них якісний ремонт, упорядкувати і насолоджуватися додатковими затишними куточками на власній території.

Головне - зробити перший крок, позбувшись від усього зайвого і непотрібного!

Профессиональный ремонт балконов харьков отзывы и стоимость услуг Вас приятно удивят.

Ремонт балкона - установка стеклопакетаОдін з найважливіших етапів - це засклення з використанням металопластикових профілів. Завдяки високому рівню розвитку технологій можливо встановити ПВХ-вікна різних конфігурацій: не тільки звичних прямокутних, а й овальних, напівкруглих, круглих. При бажанні передбачена можливість відійти від класичного білого кольору, замовивши профілі, ламіновані практично в будь-який відтінок, підібраний за бажанням клієнта. Це відкриває широкі можливості для польоту фантазії, які нічим не обмежені.

Залежно від того, в якій мірі необхідна тепло-, шумо- і звукоізоляція, підбирається кількість камер в профілі. Для самих екстремальних погодних умов підійдуть п'ятикамерні, а для теплого клімату або в тому випадку, якщо вікна виходять на тиху сторону - однокамерні. Також наша компанія пропонує і проміжні варіанти профілів від всесвітньо відомих виробників, скління системою Слайдорс.

Якщо існує необхідність лише в легкій захисту балкона або лоджії від пилу і атмосферних опадів, то рекомендується встановити алюмінієві конструкції. Вони являють собою тонку металеву раму, в яке вставлено одне скло. Такі конструкції також підходять в тому випадку, якщо небажано створювати додаткове навантаження на балкон або лоджію. Крім того, вартість алюмінієвих рам дуже демократична, тому вони є непоганим варіантом для тих, хто не володіє достатніми коштами для ремонту.

Похожие страницы: