Ремонт маленьких кімнат в хрущовських квартирах

Багато жителів міст нашої країни знають, які будували житлові будинки в епоху хрущовського будівельного буму. Хтось в них жив раніше, а дехто продовжують в них жити до сих пір, сподіваючись на швидке переселення в нові будинки. За такий час квартири в хрущовських будинках переживали не один раз ремонт, але проходить час і рано чи пізно постає питання про черговий ремонт хоча б косметичний. В таких квартирах переважає мінімалізм у всьому - крихітні кухня і ванна кімната, маленькі житлові кімнати, низькі стелі і не великі вікна.

Сегодня оформление помещений играет огромную роль в формировании уютной атмосферы, столь важной для любого дома или квартиры. Поэтому профессиональный дизайн интерьера днепропетровск - это создание идеального пространства для себя и своей семьи, воплощение мечты об уютном доме в реальность.

Ремонт маленьких кімнат в хрущовських квартирах ні чим особливим не відрізняється від ремонту кімнат в новіших будинках, тут потрібно звернути увагу на специфіку будівельних матеріалів і способу обробки того часу. Виникає питання: з чого почати ремонт кімнати в такому будинку, а починати потрібно зі стелі. У багатьох будинках тієї епохи стельові перекриття робили із залізобетонних плит шириною близько метра, від цього стелі в кімнатах мали шви і здавалися смугастими.

Для того, щоб прибрати такі шви, їх потрібно ретельно очистити від старої побілки або розколупати відповідним інструментом, а потім рівно замазати алебастром, зашпаклювати і пофарбувати. Кімната після ремонту з такою стелею буде виглядати більш естетично, а звукоізоляція стане краще. Хочеться звернути увагу на підлогу. Підлоги в хрущовських квартирах, як правило, робили з підлогової дошки і з часом при ходьбі по такій підлозі дошки починають зрадницьки скрипіти і заважати спати навколишнім.

Що б усунути такий неприємний недолік, потрібно в місця кріплення дощок до лагів вкрутити саморізи (60мм), такі місця можна визначити по капелюшках цвяхів (в той час дошки прибивали до лагів цвяхами). Таким чином, ми зміцнюємо підлогові дошки і перетворюємо підлогу в монолітну площадку, далі на неї кладемо підкладку (2 мм) і ламінат. Після проведених заходів скрипу підлоги і шуму сусідів знизу ви більше не почуєте. Такий ремонт кімнати своїми руками може зробити практично будь-яка людина.

Похожие страницы: