Ремонт і обробка квартир під ключ

Компанія «Містер Хаус» - це команда досвідчених і відповідальних професіоналів широкого профілю, яка спеціалізується на ремонті і обробці квартир під ключ вже більше 13 років. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і виконуємо будівельні роботи відповідно до фінансових можливостей замовника. В першу чергу наша робота орієнтована на створення інтер'єру відповідно до побажань клієнта, а застосування передового обладнання, оптимізація процесів виробництва робіт з дотриманням відповідних технологій дозволяє нам зекономити Ваш час і виконати обробку приміщень під ключ в призначені терміни.

Наша компанія займається декількома видами ремонту:

косметичний - поліпшення зовнішнього вигляду інтер'єру без зміни планування;
євро - створення вишуканого і авторського дизайну і стилю інтер'єру з застосуванням високоякісних матеріалів;
капітальний - перепланування інтер'єру з заміною комунікацій та сантехніки.


Оздоблення квартир

Оздоблення квартир під ключ - оздоблювальні роботи, виконані бригадою фахівців-ремонтників і дизайнером, який вміло поєднує бажання клієнта і будівельні норми і правила.

Перший крок - розробка дизайн-проекту і його узгодження з замовником. Другий - підготовка кошторису, де вказана вартість і супереч робіт, які необхідні для досягнення задуманих завдань. Найчастіше комплекс робіт при обробці приміщень, які виконуються під ключ, передбачає наступне:

демонтажно-підготовчі роботи: демонтаж старої обробки стін, підлоги і стелі, при необхідності перепланування простору з демонтажем перегородок і прибирання будівельного сміття;
обробно-ремонтні роботи: теплоізоляційні та гідроізоляційні роботи, стяжку стелі, монтаж гіпсокартонних конструкцій та штукатурку стін, установку підлогових покриттів, плиткові та малярні роботи;
електромонтажні роботи: монтаж розподільних пристроїв, прокладання проводів з їх монтажем та підключенням закінчених пристроїв (світильників, бра, люстр, вимикачів і розеток);
сантехнічні роботи: влаштування систем водопостачання, опалення та каналізації з монтажем відповідних приладів;
авторські роботи - художній розпис, декоративну штукатурку і багато іншого.

 

Сегодня многие пользователи стремятся узнать как зарегистрировать ФОП в Украине через интернет без заморочек и быстро.

  

Компанія «Містер Хаус» займається обробкою квартир, будинків та інших приміщень під ключ в Москві з 2013 року. При співпраці з нами Ви отримуєте демократичні ціни в поєднанні з високим рівнем якості виконуваних робіт. При необхідності ми допомагаємо клієнту підібрати надійні оздоблювальні матеріали для здійснення ремонту, що також дозволяє нашим замовникам економити кошти і час.

Наша компанія дає гарантію 1 рік на всі види ремонту та оздоблення квартир, виконаних під ключ, а співпраця завжди відбувається в офіційному порядку з обов'язковим укладенням договору. Ми зможемо запропонувати Вам оптимальне рішення обробки квартир під ключ згідно запланованому бюджету. Якщо у Вас залишилися питання, просто зв'яжіться з нами за контактними номерами, вказаними на сайті.

Похожие страницы: