Саджанці малини

Малина завжди була виключно популярна і любима всюди, завдяки своїм унікальним властивостям і смаковим якостям. У цій незвичайній ягоді все - від вершків до корінців - корисно для людини. Саме тому здавна малина росте в наших садах і радує своїми запашними ягодами дітвору, а дорослим дозволяє наварити варення, компотів, насушити ягід. Все це буде дуже до речі взимку - і про літо нагадає, і від застуди допоможе, і просто з чайком добре попити. А щоб всі бажаючі могли купити саджанці малини, селекціонери розплідників і садівники-любителі ретельно працювали над отриманням нових сортів.

Во все времена плоды малины употребляют как свежими, так и замороженными, а малиновое варенье считается невероятно полезным. Но кусты малины чрезвычайно подвержены вирусным заболеваниям, и все авторы литературы по садоводству рекомендуют покупать Саженцы малины только в специализированных питомниках, гарантированно не зараженные вирусными заболеваниями.

Всі, хто спеціалізується на вирощуванні малини, добре знають, що ця культура досить схильна до вірусних захворювань. Ще й тому поради професіоналів будуть дуже корисні починаючим садівникам. Адже важливо не тільки придбати якісний матеріал, але і дотримуватися всіх умов агротехніки при його посадці і вирощуванні. Тому, вибираючи, де купити саджанці малини, звертайтеся до професіоналів, які дадуть відповідь на всі ваші питання і дадуть цінні поради.

При виборі посадкового матеріалу потрібно звертати увагу на стебла - вони повинні бути середньої товщини. І саджанці вибирайте не крупніше 80 сантиметрів. Що стосується кореневої системи, то вона повинна бути добре розвинена, мичкувата.
Садівники пропонують всім, хто планує серйозно займатися вирощуванням малини, саджанці - надійний матеріал, який вирощений з дотриманням всіх технологічних вимог і норм. Ремонтантні сорти нашої малини - це кращі зразки, адаптовані до місцевих умов.

Похожие страницы: