Що краще для вікон - дерево чи пластик

Важко уявити собі більш слушного місця для установки кабінету, облагородження зимового саду, або просто тераси ніж балкон. Саме він дає можливість розширити додатковий простір вашої квартири. Наше ж завдання полягає в тому, як знайти спосіб утеплити його. І в першу чергу стоїть питання саме про його скління.

В першу чергу слід відповісти собі на питання: це буде теплий балкон, продовження квартири або ми можемо обійтися холодним балконом, як місцем для куріння і проведення часу тільки в теплу пору року. Залежно від відповіді ми будемо використовувати або холодне, але дешевше й екологічніше скління дерев'яними рамами, або більш тепле, але більш дороге скління за допомогою пластику.

В наше время все чаще выбирают алюминий те, кто старается сделать свой дом уютным и безопасным для своего здоровья. Поэтому покупая aluminium ramen можно быть уверенным в долговечности, надежности, экологической безопасности, а также эстетичный внешний вид и невысокая стоимость.

Обговоримо плюси і мінуси кожного варіанту. В процесі виготовлення пластикових вікон використовуються полімери високих по класу безпеки груп, при цьому ціна пластика безпосередньо залежить від класу безпеки матеріалу. Всі виготовлені профілі, які складають віконні конструкції, припускають наявність камер і відводів, через них проводиться провітрювання, а також видаляється волога. У конструкцію вікон з профілю в обов'язковому порядку вбудовується мережа ущільнювачів.

Дерев'яні ж віконні конструкції зазвичай таких камер не мають. Дерево ж легко вбирає вологу, конструкція може відволожитися і розбухнути. Тут все залежить від виробника і хороші дерев'яні вікна, які мають всі вентиляційні зазори і ущільнювачі, можуть коштувати на порядок вище, ніж найдорожчий пластик. Тобто такі вікна відразу перестають бути бюджетними. Важливим фактором на користь використання пластикових вікон є їх обслуговування. Адже для звичайного обслуговування пластикового вікна потрібно лише протирання ганчіркою час від часу і налагодженням фурнітури, дерев'яні ж вікна, для досягнення подібного ефекту слід ретельно обов'язково грунтувати, а потім покривати антипіренами.

Також слід звернути увагу на те, що зараз багато хто намагається встановлювати вікна своїми силами, або за допомогою некваліфікованої робочої сили, щоб заощадити. При монтажі пластикове вікно може бути трохи нахилене щодо вертикалі і все що ми отримаємо - це можливо сирі патьоки по рамі, дерев'яні ж вікна відразу розбухнуть і відволожаться, несучи в будинок замість комфорту і затишку вогкість.

Ми чули про екологічну доцільність використання дерев'яних вікон, про те, що пластик є джерелом шкідливих випарів. Однак озирніться навколо, величезна кількість полімерів оточують нас. Вони і в гуртках, і в сміттєвих відрах, і в телефонах. А якість полімерів у вікнах завжди завіряються спеціальними сертифікатами. Йдеться звичайно ж про серйозних виробників, зараз таких на ринку досить багато.

Так що, якщо ви хочете довговічні вікна, які не потребують спеціального клопіткого догляду, то наша рекомендація - це пластикові вікна, знову ж тільки якісних виробників.

Похожие страницы: