Сходові конструкції з деревини

Незважаючи на появу нових матеріалів за останні кілька десятиліть, деревина і раніше залишається надзвичайно затребуваною для виготовлення сходів будь-якої конструкції і складності. Така популярність обумовлена цілим рядом переваг дерев'яних сходів. По-перше, це екологічність. Натуральна деревина є екологічно чистим, природним матеріалом, який в прямому сенсі дарує тепло. Ходити босоніж по таких сходах завжди приємно. 

Вы можете выбрать и заказать деревянные лестницы  высокого качества на http://domosvit.com.ua/lestniczyi.html к Вашим услугам быстрый расчет по вашим размерам, экология и комфорт конструкций по самой выгодной и доступной цене.

По-друге, це хороша міцність і довговічність дерев'яних конструкцій, якщо використовувати різні захисні лаки. По-третє, сходи з дерева, звичайно, може похвалитися чудовими естетичними властивостями. Тому причиною оригінальний малюнок і фактура натурального дерева. Дерев'яні сходові конструкції органічно виглядають практично в будь-якому стильовому рішенні інтер'єру.

Що стосується вартості сходів з дерева, то все залежить від обраної вами породи деревини. Сходи, виготовлені з сосни або модрини, дуже доступні, а ось покупка сходи з дуба, бука або ясена зажадає більш значних витрат. У будь-якому випадку, тут є величезний вибір не тільки за матеріалом виготовлення (породі деревини), але і по різноманіття форм, кольорів і декоративних елементів, адже дерево прекрасно піддається обробці.

Зрозуміло, є у дерев'яних сходових конструкцій і певні недоліки. Наприклад, такі сходи навіть при використанні спеціальних просочень залишаються пожежонебезпечними. Також потрібно відзначити, що дерево дуже чутливо до умов підвищеної вологості і перепадів температури. Вплив цих факторів з плином часу може призводити до розсихання дерев'яних елементів конструкції або до того, що сходи почне неприємно скрипіти. Крім того, протягом усього періоду експлуатації за дерев'яними сходами потрібно періодично доглядати - оновлювати лакове покриття, усувати дрібні тріщини і вм'ятини.

Втім, всі ці мінуси нівелюються величезні переваги дерев'яних сходових конструкцій. Це може підтвердити кожен власник будинку, в якому встановлена елегантна і міцна драбина з натуральної деревини. Компанія займається виготовленням дерев'яних сходів різної конфігурації для заміських будинків, котеджів і квартир.

Похожие страницы: