Суші-бар - частинка Японії в вашому місті

Хвилюючий та незвичайний світ японської кухні йде з його корнями в глибину віків.

У суші-барі можна знайти гармонію сучасного дизайну, виконаного в стилі яскравих, надзвичайно модних, красивих японських кометок - манга і нестандартних часів традицій японської кухні.

В настоящее время одним из преимуществ жизни в большом городе является огромный выбор кафе, ресторанов, баров. Посетив суши бар одесса - вечер гарантированно пройдет успешно.

Істинним гурманам і прихильникам японських страв суші-бар пропонує скуштувати  азіатську культуру, насолодитися атмосферою вітрового затишку та спокою.

Багатий вибір різних сортів чаю задовольняє самим вимогливим смакам. Широкий асортимент кондитерських виробів для лакомок та солодкоїжок. І, головне, це справжні японські страви, створені відповідно традиційним рецептам японської кулінарії.

Для тих, хто вважає, що денна їжа повинна бути корисною і смачною, при цьому цінує свій час суші-бар запропонує справжній традиційний японський бенто-ланч.

Бенто - це харчування, яке подають у невеликій лакированій шкатулі, такі страви відповідають всім канонам національної естетики та радують очі.

А для всіх бажаючих навчітися в практиці своїми руками - готувати суші та роли вдома з урахуванням всіх тонкощів та особливостей у суші-барі проводиться майстер-клас. .

Згадайте, хто з ваших знайомих може похвалитися вмінням приготування роллів вдома? Хто може грамотно підібрати і зберігати інгредієнти, і, звичайно ж, приготувати роли, дотримуючись всіх тонкощів та нюансів. Завітавши на Мастер-Клас все це зможеш зробити саме ти.

Під досвідченим керівництвом мастерів суші-бару за 1,5 години ви зможете осягнути ази готування роллів і суші, основні прийоми використання спеціальних інструментів та інгредієнтів.

Похожие страницы: