Теплоізоляція цегляних фасадів

Незважаючи на те, що в області сучасного житлового будівництва сьогодні з'явилося неймовірна безліч нових, істинно інноваційних технологій, традиційна цегла, зараз, все також продовжує залишатися вкрай популярним будматеріалом. І це, безумовно, в повній мірі виправдано, адже зведені з його допомогою споруди, як відомо, майже зовсім не мають будь-яких істотних мінусів, за винятком, як правило, лише необхідність в обов'язковому облаштуванні додаткової теплоізоляції. І найоптимальнішим варіантом тут, безумовно, зазвичай стає виключно зовнішнє утеплення, так як додатковий шар утеплювача, в такого роду ситуаціях, як правило, не тільки здійснює свої конкретні функції, але ще і забезпечує основним стінам деякий захист від всілякого виду несприятливих зовнішніх впливів.

В наше время подготовка высококвалифицированных IT-специалистов – один из ключевых факторов стабильного развития ИТ индустрии. Поэтому цель программы ISCHOOL Киев - помощь в профессиональном самоопределении учащихся старших классов и повышение их интереса к сфере IT-инноваций.

Теплоізоляція за допомогою пінопласту
Такий спосіб теплоізоляції зараз, без сумніву, є самим широко поширеним варіантом, що, звичайно ж, в найпершу чергу пояснюється вкрай низькою вартістю даного утеплювача. В процесі реалізації подібного варіанту, всі зовнішні стінові поверхні спочатку досить акуратно обшиваються спеціально призначеним для такого роду цілей листовим пінопластом, а потім обов'язково піддаються додатковому армуванню і штукатуренню. Для фінішної обробки тут, як правило, найчастіше застосовують особливу фасадну плитку, або спеціального виду декоративні штукатурки.Єдиний мінус у пінопласту полягає лише в його майже повній паронепроникності, а тому, в разі його використання вкрай важливо обов'язково не забувати про облаштування досить ефективною додаткової вентиляції.

Утеплення з використанням мінеральної вати
Процес монтажу даного утеплювача зазвичай проводиться по абсолютно аналогічною технологією з попереднім варіантом, правда мінвата, на відміну від пінопласту, абсолютно не схильна до горіння і прекрасно проводить пар. Крім того, подібного типу утеплювач ще й є істинно натуральним продуктом, і абсолютно не містить в своєму складі будь-яких шкідливих для людини компонентів.

Утеплення за допомогою спеціальних теплих штукатурок
Крім звичайного піску і цементу, до складу у такого роду штукатурок також ще входять і спеціальні гранули з полістиролу, які як раз і надають їм чудові теплоізоляційні якості. До найбільш примітних особливостей у таких штукатурок, в найпершу чергу, звичайно ж, потрібно віднести їх повну несхильність до горіння, а також їх унікальну здатність запросто витримувати абсолютно різні варіанти остаточної обробки, включаючи навіть використання істинно натуральної кам'яної плитки.

Похожие страницы: