Термостати для теплої підлоги

Все більше і більше людей з кожним днем звертається до технологій обігріву житла за допомогою теплої підлоги. Це питання особливо актуальне для вітчизняних споживачів, адже централізоване опалення та батареї далеко не завжди здатні забезпечувати комфортну температуру в приміщеннях. Підлоги ж і зовсім залишаються холодними, через що у багатьох людей з'являються різні простудні захворювання. Однак, при впровадженні нових технологій, з'являється можливість самостійного регулювання температури за допомогою такого пристрою, як термостат для теплої підлоги.

Конструктивно термостат кімнатний для теплої підлоги є невеликим блоком, де розташовується система управління подачі електричних імпульсів на нагрівальні елементи.

В наше время все больше и больше появляется любителей электронных сигарет. А самые надежные и простые в использовании электронные сигареты - мехмоды в Украина и бокс моды можно приобрести в интернет магазине Real Vape по очень привлекательным ценам.

Існує три види кімнатних термостатів для теплої підлоги:

механічний, який є найдешевшим і найпростішим. Управління температурою тут відбувається через поворотний механізм.

цифровий, який, на відміну від механічного, володіє дисплеєм, на якому показується значення обраної температури. Управління ведеться через кнопки "+" і "-". Сюди може бути вбудований датчик температури підлоги, що показує фактичне поточне значення в конкретний момент.

програмований, який є найбільш дорогим і дозволяє розписувати роботу теплої підлоги за зручним графіком для мешканців.

Вибір термостата - відповідальний крок, а тому, для його здійснення слід знати кілька основних правил:

1. Програмований термостат окупається досить швидко, адже він дозволяє добре заощадити електроенергію без участі людини.

2. На ринку існує широкий спектр виробів, органічно вписуються в будь-який інтер'єр, а тому варто вивчити детально весь асортимент і вибрати саме те, що підійде особисто Вам найкраще.

3. Спочатку кожна модель пристрою розраховується на певну максимальну потужність, перевищити яку не можна. Саме тому перед вибором слід прорахувати цей показник для кожної окремої кімнати.

4. Терморегулятор підлогового типу купувати потрібно лише тоді, коли в квартирі немає домашніх тварин або маленьких дітей, які можуть з цікавості вплинути на роботу механізму.

5. Термостати по типу можуть бути вбудованими і накладними. Вбудований монтують в нішу в стіні, щоб він не випирав за її межі. Це забезпечує відсутність ризику випадкового зачіпання пристрою, однак якщо виникають неполадки, потрібно багато зусиль для того, щоб дістатися до мікросхем. Термостат типу накладного ставиться поверх ціни, що робить, відповідно, доступ до внутрішнього простору зручнішим, але вимагає також і дотримання акуратності біля місця установки приладу.

Похожие страницы: