Товари для тваринЯкщо з вами в будинку живе чотириногий друг, маленький гризун або екзотичний птах, не забувайте, що їх зміст, годування і гігієна обмежені і дуже відрізняються від можливостей їх природного проживання в природі. Вся відповідальність за якісне харчування, здоров'я та догляд за братами меншими лежить на вас! І від того, наскільки правильно і відповідально ви вибираєте товари для домашніх собак, кішок, птахів і гризунів, залежить їхнє самопочуття, настрій і довголіття.

Фахівці інтернет-магазину пропонують своїм клієнтам найякісніші, безпечні, екологічні і корисні для домашніх вихованців товари. У нашому каталозі ви можете вибрати і купити широкий асортимент товарів для тварин:

1) корми, ласощі, добавки, аксесуари та іграшки для собак;
2) корм та ласощі для домашніх кішок;
3) товари для лікування, догляду, утримання і гігієни кішок і собак;
4) корми і засоби утримання для гризунів і птахів;
5) лікувальні дієти для домашніх вихованців.

Купити якісні товари для тварин Ви можете на сайті petslike.net, великий асортимент товарів і низькі ціни Вас приємно здивують.


Всі представлені в каталозі товари - від оригінальних і перевірених виробників 1ST CHOICE, BEAPHAR, Brit, Bozita, EUKANUBA, Go Natural, Hills, NESTLE, TRIXIE, FLEXI, Pronature, IAMS, LITTLE ONE, RIO, ROYAL CANIN, BENELUX NV, MELITTA ZOO , TRIOL, CAT, «НАША МАРКА», «Стаут», «ПАУЛЬ Хартманн» і «Звірина моє». Всі товари сертифіковані, захищені гарантією виробника і допущені до продажу.


Співпраця з нами зручно і вигідно для вас: ми створили всі умови для того, щоб ваш шопінг був успішним, а товари доставили задоволення вашим домашнім вихованцям. Ми пропонуємо:

1) швидкий пошук товарів (по виробнику, торговій марці, виду, породи, віку, ваги і підлозі тварини, призначенням товару, розфасовці і ціною);
2) зручний замовлення / оплату товару безпосередньо на сайті або через кур'єра;
3) оптимально комфортні ціни і комфортні знижки;
4) доставку замовлення.


Всі товари для тварин в нашому каталозі мають якісне фото і детальний опис. Оцінити якість і корисність вибраного товару ви можете за відгуками клієнтів, які вже набували ті ж товари. Ви також можете залишити свій відгук про якість покупки.

Похожие страницы: