Утеплення балкону в квартиріВ умовах суворої економії кожен квадратний метр квартира утеплення балкона або лоджії є можливістю отримати додаткову корисну площу з мінімальними витратами. Таке рішення дозволяє переобладнати приміщення, створити в ньому зимова оранжереї, робочий кабінет або дитяча кімната. Які будівельні матеріали використовуються для цього? У чому полягає відмінність утеплення лоджії і балкона. Які "підводні камені" при склінні потрібно знати.
Балкон і лоджія. Істотні відмінності.
Утеплення підлоги балкона

Для більшості читачів цієї статті ці приміщення є практично синонімами. Насправді між ними є істотна відмінність, що впливає на технологію проведення робіт.

Ви можете подати оголошення нерухомості в Україні на самих вигідних умовах на сьогоднішній день.


Балкон - навісна конструкція, яка виступає зі стіни будинку. Найбільшою популярністю користується утеплення з виносом. Така конструкція вимагає професійного підходу і отримання необхідних дозволів для будівництва.

Лоджія - приміщення знаходиться всередині будівлі. Виконуючи її утеплення, використовує традиційна теплоізоляційні матеріали (мінеральна вата, полістирольні плити). Не потребує додаткових робіт з посилення конструкції.
Як виконують утеплення балкона
Для того щоб утеплити балкон, найчастіше необхідно зміцнити наявну конструкцію, а також створити огорожі, на яких будуть встановлені металопластикові вікна. Порядок виконання робіт наступний:

Металеві огорожі посилюють і ремонтують, використовуючи зварювання.
За допомогою цегляної кладки виготовляють опори, на яких буде встановлено пластикові вікна.
Роблять заміри майбутніх конструкцій.
Встановлюють металопластикові вироби.

Утеплення даху балконаПосле проведення цих робіт здійснюють утеплення балкона з подальшою внутрішньої і зовнішньої обробкою. Для зовнішніх робіт найчастіше використовують екструдований полістирол з подальшим розкриттям фактурної або будь-який інший штукатуркою, призначеної для фасадних робіт.

Як правило, для облаштування балкона знадобиться залучення промислових альпіністів, тому не варто звертатися до випадкових робочим, найкраще співпрацювати з солідною компанією, що має досвід виконання подібних робіт і ліцензії, що дають право на їх проведення.

Похожие страницы: