Важливо міняти сонцезахисні окуляри кожні два роки.

Чи знаєте ви про те, що для профілактики хвороб очей сонцезахисні окуляри необхідно міняти кожні два роки? Їх лінзи пошкоджуються від тривалого впливу ультрафіолетової радіації, і це збільшує ризик втрати зору.

Вчені попереджають людей про те, що улюблені сонцезахисні окуляри міняти необхідно кожні два роки, які б гроші за них не були сплачені. Це пов'язано з тим, що лінзи окулярів пошкоджуються під постійним впливом ультрафіолетової радіації, в результаті вони пропускають набагато більше сонячних променів, забезпечуючи менший захист. Без адекватних фільтрів ультрафіолетового випромінювання очі бувають схильні до небезпечного сонячного світла, що може викликати довготривалі пошкодження, включаючи і незворотні.

Сегодня многие считают, что солнцезащитные очки — это всего лишь вопрос моды, эстетики, но это далеко не так, не следует забывать о том, что это еще и здоровье. Поэтому цена на солнцезащитные очки не так важна, если речь идет о здоровье.

Бразильські дослідники тепер закликають змінити стандарти тестів якості сонцезахисних окулярів, так щоб терміни користування встановлювалися виробниками. Новий тест гарантує безпеку сонцезахисних окулярів на період їх носіння протягом двох років.

Відзначимо, що рівень ультрафіолетового випромінювання в різних країнах світу різний, але в більш спекотних і тропічних він максимальний. При цьому його інтенсивність зберігається там високою і в зимові місяці. При постійному впливі сонячного світла на сонцезахисні окуляри їх покриття більш швидко руйнується, як підкреслюють експерти.

Якщо людина носить сонцезахисні окуляри, які не забезпечують нормального захисту, то вони можуть викликати едему - розлад зору через набряк очей. Також подібна практика чревата катарактами, при яких кришталик ока затуманюється, що негативно впливає на зір. Нарешті, таким людям загрожує і птеригій - поверхневе заростання рогівки тканиною кон'юнктиви з утворенням трикутної складки. Ось чому так важливо міняти сонцезахисні окуляри кожні два роки.

Похожие страницы: