Вибір кухонних меблів

Існує така спірна думка, що перед покупкою кухні потрібно пройтися по декількох меблевих салонах, магазинах - гарненько придивитися. Вони завжди виставляють кілька десятків гарнітурів, тому у вас з'явиться можливість побачити товар на власні очі. Але, відвідавши за день кілька салонів, ви зіткнетеся з великою проблемою - всі враження змішаються. В результаті найближчий магазин стане тим місцем, де ви ці меблі придбаєте. То чи варто було цілий день кататися по місту? ..

В наше время выбор мебели для кухни - занятие, действительно, приятное и немного хлопотное. Поэтому в интернет- магазине "Dizag" представлена мебель для спальни, мебель для кухни фото которых подтверждает красоту, оригинальность, разнообразие стилей и дизайна.

Зверніться за порадою до друзів. Інтернету, ЗМІ вірити не будемо, тому що кожен власник хвалить свій магазин, а нам потрібна об'єктивна інформація. Обдзвонивши друзів, їдемо в той, про який говорять краще. Як тільки дістанетеся до нього, приступайте до вибору.

Вибір кухонних меблів ділиться на три етапи:

✔ Побіжний візуальний огляд. Ходіть, пристрілюйтесь.

✔ Ретельне вивчення. Підходьте близько до вибраного гарнітуру, відкривайте дверцята, висувайте шухлядки.

✔ Допит продавця. І покликав Він працівника магазину, починайте ставити каверзні питання.

Серед таких значиться вимога назвати вагу, яку витримують шухлядки, полиці; вказати матеріал, з якого виготовлені ті чи інші елементи; перерахувати наявні сертифікати; розповісти про порядок повернення меблів, якщо вони виявляться неякісними або просто перестануть подобатися покупцеві, чи то пак вам. Останній пункт озвучте обов'язково, нехай знають - якщо щось трапиться, ви їм швидко все назад привезете, повернення зробите. Хоча, звичайно, занадто скандалити не потрібно.

Похожие страницы: