​Видалення алюмінієвого сайдинга

Я отримую багато запитань від людей, про видалення їх алюмінієвого сайдинга і отримання вихідної деревини під ним. Чи є це можливим? Чи можливий такий варіант? Що я знайду? Зрештою, сайдинг є одним з 5 найгрубіших історичних помилок домовласників.

Дневник онлайн  - это прекрасная возможность привлечь огромное количество клиентов, а с ними и прибыль.

Дозвольте мені почати з того, що видалення алюмінієвого сайдинга не складно. Це може бути стомлюючої роботою, але немає нічого особливо складного в процесі, що робить його ідеальним проектом, для виполнненія своїми руками.

У більшості випадків алюмінієвий сайдинг був встановлений прямо над старою деревиною з дуже невеликими змінами. Було дешевше зробити так, тому що видалення деревини варто непомірно високо. Це гарна новина, тому що, якщо ваш старий будинок спочатку мав дерев'яний сайдинг, то, ймовірно, він до цих пір ховається під всією цією олов'яної фольгою.

Одне застереження до видалення алюмінієвого сайдинга і вініловий сайдингу - ви не знаєте, який стан деревини.

Якщо ви готові кинути кістки і маєте достатньо грошей, то знімаєте алюмінієвий сайдинг. Але перш ніж почати вам потрібно прийняти ідею, що буде потрібно ремонт оболонки вашого будинку, коли ви видалите алюмінієвий сайдинг. Монтуванням відігніть кут сайдингу в парі місць і подивіться, що відбувається там. Знаючи, що під першим з них допоможе вам спланувати вашу роботу.

Алюмінієвий сайдинг має дуже гострі краї і може легко порізати вас, перш ніж зробити що-небудь, надіньте пару робочих рукавиць. Алюмінієвий сайдинг і вініловий сайдинг прикріплюються майже таким же способом. Вони прибиті в верхній частині кожної частини і в нижній частині з'єднані гачками з верхньою частиною наступній частині.

Зняття для ремонту

Використовуючи металеву вішалку для одягу або інший маленький гак, відтягувати один з шматків сайдингу. Потягніть нижню частину вниз і в бік, а потім ви повинні бути в змозі просто його витягнути.

Це дасть вам доступ до кріплень наступній частині, яку ви розпакували, так що ви можете вирвати їх монтуванням, щоб звільнити шматок від стіни Часто ви знайдете 1/2 »пінопласт або іншу жорстку ізоляцію під алюмінієвою обшивкою, яка була прибита покрівельними цвяхами. Видалення цього матеріалу не складне, тому що він дуже крихкий і може бути легко відірваний від будівлі.

Після того як ви закінчили, зможете побачити, як виглядає ваш будинок. З мого досвіду, є кілька речей, які часто вимагають відновлення після того, як ми розгортаємо старий будинок.

Похожие страницы: