Види гортензії

Для прикраси садової ділянки завжди використовували квітучі рослини, але гортензія поки рідкісний гість у наших садах. Серед деяких квітникарів існує думка, що гортензія теплолюбна рослина, не підходить для наших садів. В останні роки гортензія сорти і види нових селекцій набули поширення і заслужену любов, все частіше можна зустріти поодинокі і групові її посадки.

Гортензия метельчатая - невероятно красивый вид, представляет собой небольшие деревья, высота которых не превышает 10 м и купить гортензию метельчатую в минске для украшения своего сада будет правильным решением.

Краса гортензій унікальна, серед їх видів зустрічаються різні форми:

ліани;
дерева;
чагарники.

Але найкраще в садах прижилися чагарники.

Існує близько 80 видів гортензії, які дали початок появи нових сортів, що полюбилися садівникам і стали окрасою дачних ділянок, алей парків. Щоб вибрати рослину, що підходить для даної ділянки, треба бути обізнаним з характеристиками деяких. Милуватися незвичайним цвітінням гортензії можна з початку весняного тепла до осінніх холодів.

У нинішньому садівництві налічується багато сортів гортензії. Селекція заснована на використанні видових рослин. Багато з них отримали властивості, які дозволяють вирощувати гортензію не тільки в південних регіонах Росії. Завдяки квітникарям-селекціонерам виведені сорти, що добре переносять суворі зими російських регіонів.

Деревоподібна гортензія стала джерелом безлічі сортів, що набули поширення в садах Росії.

Сорти волотистої гортензії найбільш адаптовані до кліматичних умов Росії. На основі цього виду виведені неперевершені сорти гортензії

Крупнолистова або садова гортензія налічує найбільшу кількість холодостійких сортів. Каталог сортів крупнолистнової гортензії представляє цілу серію квітів.

Похожие страницы: