Встановлюємо акриловий вкладиш у ванну

Виконати реставрацію старої ванни можна декількома способами. Перший метод полягає в використанні рідкого акрилу. Ця технологія має свої переваги, але і недоліків у неї вистачає, зокрема вона відрізняється високою складністю і дорожнечею, чого не можна сказати про другий метод. Якщо ви вирішили оновити свою стару чавунну ванну, радимо використовувати для цього акриловий вкладиш. 

Сегодня перевод - это и творческое занятие, и высокоинтеллектуальный труд, и оценка качества перевода остается вопросом сложным и неоднозначным, но очень актуальным. Именно поэтому самый качественный перевод на сайте https://april.com.ua у признанных профессионалов своего дела - они вас не подведут.

Реставрація ванни. Початковий етап

Отже, перш ніж ми почнемо, зауважимо, що займатися цим самостійно зовсім не обов'язково. Для цього завжди можна залучити фахівців.

Найголовніше у випадку з даною технологією реставрації ванн правильно підібрати вкладиш, він повинен ідеально підійти за розміром і формою до ванни. Як ви, напевно, розумієте, вкладиш буде вклеєний всередину ванни, причому мова йде про виріб, який закриє всю внутрішню поверхню ванни і її бортики.

Крім вкладиша вам знадобиться спеціальний монтажний склад, його можна назвати і клеєм, і монтажною піною. Цей склад потрібен для фіксації вкладиша.

Установка вкладиша

Найголовніша перевага даного способу реставрації ванн в тому, що по ходу його реалізації не потрібна ретельна підготовка поверхні ванни. Все що вам треба буде зробити, це видалити сильний наліт і те, що відвалюється. Також зауважимо, що ванну треба буде висушити.

Коли ванна буде готова нанесіть монтажний склад. Зауважимо, наносити його треба смужками, починаючи з бортика і закінчуючи дном виробу. Вам треба нанести смужки через кожні 15-20 см від бортика до бортика. Потім відразу ж потрібно взяти акриловий вкладиш і вкласти його всередину ванни. Само собою, це не все. Притиснувши вкладиш до дна, наберіть у ванну воду до самого краю. І так, перед тим як це робити, не забудьте закрити отвір.

На цьому в принципі все. Як ми вже сказали, дана технологія дуже проста. Тут найголовніше грамотно підібрати вкладиш, тому ми і радимо звернутися до професіоналів, вони самі його підберуть і встановлять. Ви до всього іншого отримаєте ще й гарантію, хоча все залежить від політики компанії.

Похожие страницы: