Як підготувати квартиру до заміни вікна

Установка нового вікна - захід приємний, але веде до утворення великої кількості пилу і бруду. Щоб полегшити проведення як самих монтажних робіт, так і подальше прибирання приміщення, існує ряд підготовчих дій.

В настоящее время превратить потолок в настоящее произведение искусства можно с помощью натяжных потолков. Для этого нужно просто заказать натяжные потолки в Красногорске недорого и мастера быстро и качественно оформят любое потолочное пространство.

Перед приїздом бригади з монтажу вікон слід зробити наступне:

1. Максимально звільнити кімнату від меблів. У кімнаті, де будуть проводитися роботи з демонтажу старого вікна та встановлення нового, буде дуже великий рівень пилу і бруду, особливо в районі віконного отвору. Також буде потрібно певний оперативний простір, де буде відбуватися збирання віконної системи. Тому, з кімнати потрібно винести всі дрібні і середні меблі, предмети декору і вазони. Обов'язково потрібно звільнити від них підвіконня, і простір навколо нього. Меблі, які залишаться в кімнаті, компактно зрушують в один кут, і накривають плівкою або старої тканиною. В обов'язковому порядку потрібно зняти штори, тюль або жалюзі. Це саме можна сказати про килими або доріжки, якщо такі є в кімнаті. Якщо підлога оброблена ковроліном або ламінатом, краще також застелити його щільною плівкою, або тканиною.

2. Підготувати шлях до місця роботи. В обов'язок господарів квартири входить забезпечення вільного розлогого шляху, починаючи від вхідних дверей в під'їзд, і безпосередньо до місця монтажу. Протягом цього шляху не повинно бути ніяких перешкод, які можуть стати перешкодою до перенесення окремих частин нового вікна, підвіконня та відливів. Що стосується безпосередньо квартири, то по ходу руху також бажано максимально прибрати дрібні меблі, різні декоруючі предмети і елементи, які можна легко зачепити. Це ж стосується і підлоги: якщо вона вистелена доріжками, їх потрібно прибрати. Якщо ж покриття підлоги досить ніжне, то його потрібно буде захистити додатково простеленою плівкою, тканиною або картоном.

3. Решта кімнат. Двері в інші кімнати краще щільно закрити, забезпечивши максимальний захист від проникнення пилу в них: це можна зробити за допомогою вологих ганчірок, якими закривають щілини між підлогою і дверима. По можливості, двері в кімнату, де буде проводитися робота, повинні бути закриті.

Важливим фактором є попередження інших мешканців в під'їзді про майбутні заходи, адже вони супроводжуються великим шумом і гуркотом. Тому, найкраще установку вікна планувати на будні дні, в денний час.

Похожие страницы: