​Які переваги дає сантехніка з нержавіючої сталі

Які переваги дає сантехніка з нержавіючої сталі при монтажі інженерних систем

Довгий час для прокладки інженерних комунікацій використовувалися сталеві труби. Основний недолік таких трубопроводів - схильність до корозії, і саме тому їх термін служби вкрай короткий - 10-15 років. Пил, що осів на стінках трубопроводів іржа поступово «забивала» труби, знижувала пропускної діаметр. Частинки іржі неминуче потрапляли в воду, різко знижуючи її якісні характеристики. Сантехніка з нержавіючої сталі не має таких недоліків, тому останнім часом для будівництва систем водопостачання стали використовувати труби з нержавіючої сталі.

  • Вы можете вызвать мастера для ремонтных работ любой сложности благодаря  viking repair по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Сантехніка з нержавіючої сталі

А з появою гнучких нержавіючих труб в галузі і зовсім трапилася справжня технічна революція. Вони з'явилися на ринку не так давно - приблизно в 90-х роках минулого століття. Сьогодні їх використовують в будівництві трубопроводів і для будинку, і для промислових підприємств (водопровід, технічне ГС і ХВП, водяні теплі підлоги, газорозподільні системи та обладнання, водяне пожежогасіння і т.д.). Гнучкі труби з нержавійки інакше відомі як гофровані. Навіть в порівнянні зі звичайною трубою з нержавіючої сталі, яка сама по собі є високоякісною, гофровані мають ряд істотних переваг:

Стійкі до впливу мінусових температур.

Чи не бояться гідроударів.

Легко монтуються в важкодоступних умовах, так як вигинаються під будь-яким кутом.

Легкі в монтажі. Так, за оцінками фахівців, трудовитрати при монтажі гофрованих труб знижені на 80% в порівнянні з монтажем зі звичайних нержавіючих труб. Крім того, якщо говорити конкретно про систему опалення, то для її монтажу розроблена спеціальна фітингових система, яка робить комунікації міцними і несхильним корозії. Для монтажу не потрібно навіть спеціальної підготовки персоналу.

Термін служби фітингових з'єднання - 30 років, а самі труби такого не мають - можна сказати, що вони вічні.

Витрати з доставки в порівнянні зі звичайними трубами набагато менше, оскільки гофровані труби з нержавіючої сталі упаковують в рулони. Крім того, вони важать менше.

Таким чином, приходимо до висновку: гофровані труби з нержавіючої сталі - це практично ідеальне рішення для монтажу трубопроводу.

Яка сантехніка з нержавіючої сталі найкраще підійде для кухні

змішувачі

Сантехніка з нержавіючої сталі, зокрема, змішувачі, незважаючи на масу переваг, має доступну вартість. Конкуренція на цьому ринку змушує виробників пропонувати за помірними цінами високу якість і функціональність. Сантехніка з нержавіючої сталі міцна, мало зношується, коррозионностойкая і легко витримує перепади температур.

Крім того, сантехніка з нержавіючої сталі відрізняється ще й привабливим зовнішнім виглядом, несподіваними дизайнерськими рішеннями і доступна за ціною більшості покупців.

Але навіть практично ідеальна сантехніка з нержавіючої сталі має деякі недоліки. Нержавійка менш міцна, ніж мідь або латунь, тому рано чи пізно сантехніка з нержавіючої сталі покривається «мережею» дрібних подряпин. Згодом, коли подряпин стає багато, сантехніка з нержавіючої сталі все-таки втрачає товарний вигляд.

Другий недолік сантехніки з нержавіючої сталі - складність у відході. Оскільки сталь буде притягати пил і бруд, її доведеться мити частіше і ретельніше.

Похожие страницы: