Як продати квартиру, самостійно чи через агентство нерухомості

При необхідності продати свою квартиру, кращим варіантом стане залучення до цієї справи агентство нерухомості. 

За допомогою ріелтора можна виявити всі плюси і мінуси даної житлоплощі і підготує список відповідей на стандартні запитання клієнтів. Це дозволить істотно підвищити ймовірність продажу квартири за суму, яку хоче отримати клієнт за продаж. 

Если вы планируете совершить сделку на рынке недвижимости, вам необходима будет помощь профессионального риэлтора. Сегодня агентство недвижимости киев оказывает полный спектр услуг на рынке недвижимости, а дипломированные специалисты помогут Вам разобраться во всех сложностях, связанных с недвижимостью, помогут продать, купить, снять или сдать в аренду любую недвижимость.

Та категорія людей, які хоч раз у своєму житті стикалися з продажем квартири, можуть і не звертатися за допомогою до агентств нерухомості, оскільки вони вже знають як вести себе в тій чи іншій ситуації. 

Однак якщо врахувати той факт, що на сьогодні за свої послуги агентства беруть невеликий відсоток, все-таки варто до них звертатися. 

Єдине, що необхідно враховувати, так це те, що ріелтор може надати клієнту по квартирі недостовірну інформацію, через яку нові власники в подальшому можуть пред'явити претензії. 

Варто зазначити, що перевагою агентств є той факт, що вони супроводжують угоду на всіх етапах, аж до підписання договору купівлі / продажу, а це означає, що ймовірність потрапити на виверти шахраїв прирівнюються до нуля. 

Перш ніж почати співпрацю з одним з агентств, необхідно переконатися в тому, що вони працюють за договором, в іншому випадку співпрацювати з ними не варто. 

Крім цього, багато експертів в цій області радять співпрацювати з тими агентствами, які: 

мають багатий досвід в роботи; 

викликають симпатію у клієнтів; 

розташовані в одному районі з місцем проживання свого клієнта.

Похожие страницы: