Як вибрати стартовий набір

Важко не погодитися з тим фактом, що кожна жінка мріє про ідеальний манікюр. В даний час існує величезна кількість всіляких засобів, які сприяють цьому, і серед них особливо актуальний shellac (шелак). Його переваги цілком очевидні: стійке покриття протягом тривалого часу (як мінімум, 2-3 тижні), легкість застосування, величезна кількість забарвлень, ідеальний блиск.

Вы можете заказать и купить профессиональный стартовый набор для гель-лака для качественного покрытия ногтевой пластины по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Як вибрати набір для шелаку

Природно, можливість регулярного відвідування салону краси є не у кожної дівчини. У цій ситуації найбільш прийнятним варіантом буде самостійне освоєння технології нанесення. Для новачків ідеально підійдуть спеціальні стартові набори для шелаку, в яких зібрано все необхідне для манікюру в домашніх умовах. З ним будь-яка представниця слабкої статі, яка не володіє відповідними навичками, зуміє привести свої нігті в порядок, створивши оригінальний нейл-арт, не звертаючись за допомогою до професіоналів.

Як же уникнути розчарування і купити набір для шелаку, який задовольнить всі ваші очікування? Давайте розберемося.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Як правило, в набори для манікюру входять:

обезжириватель;

базове покриття;

кольоровий гель-лак;

топ (фінішне покриття);

засоби для зняття липкого шару і шелаку.

Процедура нанесення на нігтьові пластини гель-лаку або шелаку складається з декількох стадій, кожна з яких повинна бути виконана правильно, в іншому випадку манікюр може виявитися недовговічним. Розглянемо деякі засоби докладніше.

знежирювачем

Знежирення нігтів проводиться на підготовчих етапах і має на увазі видалення з них жиру, пилу, поту та інших забруднень, які можуть стати причиною відшарування шелаку або гель-лаку. Таким чином, якщо ви хочете забезпечити міцність покриття, без цього засобу просто не обійтися

знежирення нігтів

БАЗОВЕ ПОКРИТТЯ

База допомагає створити рівну поверхню, на яку лак ляже ідеально. Крім того, воно зміцнює нігті.

База для нігтів

РІДИНА ДЛЯ ЗНЯТТЯ липкого шару

Використовується для закріплення кожного шару, який наноситься на нігтьові пластини.

Рідина для зняття липкого шару

ТОП (фінішне покриття)

Нанесення топа на фінальному етапі манікюру забезпечує захист нігтьової пластини від відколів і тріщин, а також надає дивовижний блиск.

Фінішне покриття для нігтів

ЯК ВИБРАТИ

Купувати набори для шелаку найкраще в спеціалізованому магазині, адже тоді ви будете впевнені у високій якості всіх компонентів і їх безпеки.

Для новачків підійде стартовий набір для шелаку, в який входить тільки все найнеобхідніше. При наявності фінансової можливості можна купити більш повні комплекти, які включають додаткові компоненти, наприклад, засоби для догляду за нігтями і кутикулою або баф.

З лампою або БЕЗ

Будь повноцінний набір включає в себе портативну лампу для сушіння шелаку або гель-лаку. Без неї покриття просто не висохне. Вибирайте моделі, оснащені таймером - час сушки кожного шару строго обмежена, а засікати час самостійно не дуже зручно. Уф-лампа сушить лак за 2 хвилини, LED - за 30 секунд, але і вартість її значно вище.

лампа для сушки шелаку або гель-лаку

У спеціалізованому магазині представлений широкий асортимент наборів за доступною ціною, у яких є все, необхідне для гарного манікюру. Звертаючись до нас, ви отримаєте грамотну консультацію і допомогу в підборі відповідного для вас варіанти.

Похожие страницы: