Відпочинок на Мальдівах Фото Відгуки

Мальдіви - це в першу чергу розкіш, романтика і тропічне насолоду.Ціла низка коралових кістяків знаходяться в Індійському океані є раєм для любителів водного спорту та сонячної засмаги.

 

Ви отримаєте незабутні враження від нічної риболовлі, пірнання з аквалангом та віндсерфінгу серед 26 природних атолів країни.Більшість островів мають численні лагуни, де яскраво блакитна вода ніжно пестить білосніжні піщані пляжі.

 

Але навіть у раю Вас можуть застати проблеми. Все це через те що 80% території Мальдівів знаходиться на висоті менше одного метра над рівнем море.Саме з цього існуванню цієї країни загрожує глобальне потепління.Природні катаклізми також є серйозною загрозою для Мальдівів - так в 26 грудня 2004 було повністю знищено 20 з 199 населених островів.

 

Мальдіви - дивовижної краси острова, яких налічують більше 1 тисячі коралових островів.Тут ви побачите індійський океан кольору небесної глазурі - видовище неповторне.І якщо ви досі вірите картинкам з інтернету, то правильно робите, колір води саме такий, це не прикраса фотошопа.

 

Найбільша проблема Мальдівських островів - це глобальне потепління.Рівень води в Індійському океані з кожним роком піднімається, затоплюючи деякі острови.А все тому, що найвища точка цих островів - 2 метри над рівнем моря.Це самі дрібні острови. Вчені встановили, що протягом декількох тисячоліть Мальдіви і зовсім можуть зникнути з лиця землі.Саме тому потрібно поспішати побачити цей рай на землі до того, як він стане всього лише історією.

 

Специфіка Мальдівських островів таїться в тому, що кожен острів має своє призначення.Так, в Мальдівах є острови-готелі, острова для місцевих жителів, які густо заселені жителями... Читати повністю

Возможно, вам понравится:

Відгуки готелі в єтнаму
Відгуки готелі в'єтнаму

Собчак жорстоко висміяла знімок Волочкової з бомжем - Татар-інформ (підписка)
SKorea тільки, Ця фотографія - Установка, sdelannyj nedrugami Voločkovoj, і цей рахунок Анастасії провів не фактичне SETI.Що послужило для Ксенії резоном викласти цей знімок у своєму профілі? Шанувальники стали дивуватися поведінкою Волочкової: «Жжесть!

Похожие страницы: