Відгуки Туристів про відпочинок на Мальдівах

блозі і на форумі статті

Я сиджу у великому дерев'яному шезлонгу в готелі-острові Dhonveli Beach & Spa, п'ю крижаний чай зі свіжим лаймом і дивлюся на хвилі - рівні й гладкі, як шовкова простирадло.Стакан такий холодний, що у мене німіють пальці, але я не можу відволіктися, тому що стежу за серфером у білій майці.Він то ковзає прямо по самому гребеню, то скочується вниз і виписує потужну дугу, залишаючи шлейф бризок.Набравши швидкість, він вилітає з хвилі, як з трампліна, і на мить красиво зависає в повітрі.Це - Ібу, нове обличчя бренду Quiksilver.

 

Н-на-а-айс! - Захоплено розтягує ще один глядач, серфер з обгорілими від сонця бровами, і продовжує методично натирати дошку парафіном.Осторонь, накривши голову футболкою, ось уже дві години липне до довгофокусних об'єктивів фотограф.

 

Тридцять років тому тут взагалі нічого не було. Ні п'ятизіркових бунгало, ні дайверів, ні серферів, ні навіть електрики, - посміхається у сиві вуса першовідкривач мальдівського серфінгу, австралієць Тоні Хайн.На відміну від Полінезії і Гавайських островів, де катанням на хвилях бавилися ще в часи Джеймса Кука, на Мальдівах місцеві жителі проводили дні за риболовлею і молитвами.Тим часом у світі стався справжній серф-бум. В одній тільки Австралії на хвилі претендували одразу 40 мільйонів серферів.Так що Тоні вирішив покинути рідний Сідней і відправитися в ризиковану морську подорож у пошуках теплих і безлюдних хвиль.У лютому 1973-го він пропливав Мальдіви по шляху до Південної Африки. Вночі почався сильний шторм, і його яхта напоролася на риф в атолі Північний Мале.«Проклинаючи долю, ми абияк добралися до берега. Трохи не загинули ». Починка яхти затягнулася, і Тоні від неробства став оглядати околиці на маленькій дерев'яній човні-Донні.Незабаром необхідність продовжувати подорож відпала сама собою, тому що він виявив те, що шукав, - ідеальні хвилі без людей.Приблизно 15 років він був єдиним серфером на Мальдівах: «Довелося вчити серфінгу місцевих, щоб не було так нудно».За цей час Тоні одружився на місцевій дівчині, навчився вільно говорити на мальдівськом мовою діверхі, прийняв іслам і ім'я Хусейн.Тільки зараз до нього приїжджають серфери з усього світу, на одному з сусідніх островів Лохіфуші проходять змагання O'Neill Deep Blue Open, а Тоні-Хусейн вважається найщасливішою людиною в історії серфінгу.

Возможно, вам понравится:

Cyclo hotel-відгуки про готелі (Пномпень)
Cyclo hotel-відгуки про готелі (Пномпень)

Собчак жорстоко висміяла знімок Волочкової з бомжем

- Татар-інформ (підписка)
SKorea тільки, Ця фотографія - Установка, sdelannyj nedrugami Voločkovoj, і цей рахунок Анастасії провів не фактичне SETI.Що послужило для Ксенії резоном викласти цей знімок у своєму профілі? Шанувальники стали дивуватися поведінкою Волочкової: «Жжесть!

Похожие страницы: