Пляжний Відпочинок на Мальдівах Відгуки

Мальдіви - красиве і казкове місце. Кожен, хто ще там не встиг побувати, мріє потрапити на Мальдівські острови.Велику частину туристів, безумовно хвилює питання, скільки коштує таке задоволення.Починаючи від вартості путівки і закінчуючи тим, скільки ж з собою потрібно ще захопити.А путівки в це райське місце стоять далеко не економічно. Точну суму назвати звичайно ж складно, оскільки ціна залежить від багатьох факторів, і звичайно апетитів самого туриста.

 

Готелі на Мальдівах представлені різної зірковості від 3 * до 5 * DeLuxe.Різниця між ними велика. Це і наданий спектр послуг, сама інфраструктура, номера, харчування в готелі.Що стосується харчування, то на Мальдівах є всі концепції: тільки сніданки, напівпансіон, трьох разове харчування і все включено.Хочете заощадити? Беріть тоді все включено. Це вийде на ділі набагато дешевше, оскільки Мальдівські острови самі по собі нічого не виробляють, і вся продукція у них імпортна, тому і ціни на всі високі.Отже, повертаючись до готелів, приблизна подобова вартість готелів в залежності від кількості зірок буде наступна.

 

Готель 3 * - у добу обійдеться від 150 до 250 доларів.

 

Стандартний V Готель на Мальдівах * 3.

 

Готель 4 * - в день коштуватиме від 400 до 600 Dollarov.

 

Для відвідування Мальдівських островів громадянам Росії, України і Білорусії немає необхідності отримувати візу.В'їзд в цю країну безвізовий, за умови, що термін подорожі не перевищує 30 днів. По прильоту в аеропорт Мале в закордонному паспорті лише ставиться відмітка про в'їзд, а на зворотному шляху про виїзд.Цього цілком достатньо. Головне, зверніть увагу, щоб Ваш паспорт ще діяв 3 місяці з моменту закінчення поїздки.В іншому випадку, можуть повернути Вас назад додому цим же рейсом.

 

Проходячи паспортний контроль, Вас можуть попросити показати ваучер з наземного обслуговування, т.е. де ви будете проживати на момент Вашого відпочинку, а також зворотний авіаквиток з датою вильоту.Траплялося й таке, що просили підтвердження фінансових можливостей, з розрахунку 50 доларів на день перебування в країні на людину.

Возможно, вам понравится:

Карколомний відпочинок на Гоа
Карколомний відпочинок на Гоа

Собчак жорстоко висміяла знімок Волочкової з бомжем - Татар-інформ (підписка)
SKorea тільки, Ця фотографія - Установка, sdelannyj nedrugami Voločkovoj, і цей рахунок Анастасії провів не фактичне SETI.Що послужило для Ксенії резоном викласти цей знімок у своєму профілі? Шанувальники стали дивуватися поведінкою Волочкової: «Жжесть!

Похожие страницы: