Мальдіви Відгуки Туристів

Мальдивы с высоты Не зв'язуйтеся з турагенством "Подорожуй". Відгук про відпочинок на островах Медхупару (Мeedhupparu) і Кураматі (Kuramathi) і туроператора Fourth tour.Відпочивали на Мальдівських островах удвох з 2 по 16 лютого 2011р. Оскільки до вибору місця і умов відпочинку підходимо вкрай акуратно і завчасно, то і цього разу ще в листопаді 2010р.були обрані Мальдіви, а конкретно острів Кураматі.  
5 з 5  
(Зіпсований відпустку на Мальдівах)   Мальдивы. Не для туристов!  
Пропоную подивитися невелику підбірку фотографій, знятих з висоти пташиного польоту над Мальдивами.Голова Штати Мальдіви - Чоловічий Місто-острів.  
5 з 5  
(Мальдіви з висоти)  
Ні Раза в житті не popadalis мене фотографії Мальдівських островів в їх справжньому обличчі, фотографії життя людей, які там живуть.Всі суцільно краси. Це і зрозуміло. Російський турист (ну, або італійська), який заплатив пристойні гроші за поїздку, чекає від неї комфорту і краси.І цього на Мальдівах в надлишку! Навіщо в такому випадку дивитися на злидні і бруд? Місцеве ж населення цього невеликого мусульманської держави відокремлене від туристів майже залізною завісою.Головним чином, щоб не бентежити ісламську мораль аморальним виглядом приїжджаючих розслабитися іноземців.
5 з 5  
(Мальдіви. Чи не для туристів!)  
Спочатку хотіла написати невеликий звіт про Мальдівах, потім вирішила, що не варто.т.к. будь-які слова не зможуть відбити всіх почуттів, які відчуваєш, коли там опиняєшся.Ця країна - рай, але рай досить одноманітний, якщо тільки ти не дайвер...

Возможно, вам понравится:

Сан Айленд Мальдіви
Сан Айленд Мальдіви

Собчак жорстоко висміяла знімок Волочкової з бомжем - Татар-інформ (підписка)
SKorea тільки, Ця фотографія - Установка, sdelannyj nedrugami Voločkovoj, і цей рахунок Анастасії провів не фактичне SETI.Що послужило для Ксенії резоном викласти цей знімок у своєму профілі? Шанувальники стали дивуватися поведінкою Волочкової: «Жжесть!

Похожие страницы: