Відпочинок на Мальдівах 2014 Відгуки

Курка-Кан-кунг-and.jpg

Діяльність в готелі Sun Island Resort & Spa 5 * / Ісла Сан Резорт 5 * (Чоловічий)

Гарне місце.Єдине, туди краще їхати в сезон: з грудня по березень. Влітку - гірше: пальми жовтуваті по-осінньому, живності в океані трохи, а якщо не пощастить, ще й проливні дощі.Звалища дійсно є, більше того, серед островів є один, не... Товариші! Не витрачайте час і гроші на цей жахливий готель! Були в ньому в 2001 році.Коли виїжджаєш після "совка", Туреччини та Єгипту, це місце здавалося казкою.А зараз? Коли вже відчули сервіс, були скрізь, то це ... відстій. Їх рятує тільки природа. На ній ... Відпочили в цьому готелі на цьому острові прекрасно.Звичайно скільки людей стільки й думок, але ставити погану оцінку або задовільну даного готелю не справедливо.На Мальдівах великий вибір за коштами. Сан Айленд ідеальне поєднання ціна якість.Якщо необхідні надмірності - можна розглянути Four Seasons. Але на нашому катері і на нашому літаку летіли все задоволені й сумні - бо їхати НЕ хотілося перший раз в житті!  

Відпочинок в готелі Embudu Village 3 * / Ембуду віладж 3 * (Мале)

Приєднуємося до інших позитивним відгуками про це острові.Додати нового нечего.Все супер.Действітельно, хто пальці не розгинає, тому сподобається і ви не пошкодуєте про проведені днями на острові.

відпочинок в готелях Vilamendhoo Island RESOR 4 * (Чоловік)

Спираючись на Vilamendu на кінець червня-початок липня.Третій раз на Мальдівах, порівнюю з Курамаші і Фіхалохі. Летіти 0, 5 години на маленькому літаку краще (не страшно), ніж їхати на човні годину.Цей острів за розмірами досить великий (як Курамаші), з хороші...

Возможно, вам понравится:

Відгуки готелі в єтнаму
Відгуки готелі в'єтнаму

Собчак жорстоко висміяла знімок Волочкової з бомжем - Татар-інформ (підписка)
SKorea тільки, Ця фотографія - Установка, sdelannyj nedrugami Voločkovoj, і цей рахунок Анастасії провів не фактичне SETI.Що послужило для Ксенії резоном викласти цей знімок у своєму профілі? Шанувальники стали дивуватися поведінкою Волочкової: «Жжесть!

Похожие страницы: