Акрилові ванни: особливості і переваги

В даний час, якщо не всі, то багато споживачів чавунним і сталевим ваннам воліють акрилові. Це й не дивно, так як, незважаючи на присутність недоліків, дизайн з вражаючою різноманітністю форм і розмірів виробів з лишком перекриває прикрі вади.

Оскільки акрилові ванни завоювали любов споживачів своєю: легкістю і надійністю в порівнянні з аналогічними чавунними ваннами в поєднанні з чудовою теплоізоляцією і здатністю поєднання з будь-якими стилями інтер'єрів. Проте, яким - би не був новим і прогресивним матеріал, у будь-якого з предметів побуту та акрилових ванн, в тому числі є певна кількість недоліків, які завдяки правильному догляду та експлуатації не те що практично непомітні, а тривалий час зберігають первісну зовнішність і властивості виробу.

До речі, акрил був винайдений в Німеччині в 30-х роках ХХ століття. Правда тоді його називали - «органічним склом» і лише трохи пізніше синтетичному полімеру присвоїли назву - акрилу і почали застосовувати у виготовленні сучасної сантехніки.

Зовсім недавно наявність кондиціонера в будинку, було розкішшю, але сьогодні ця розкіш, доступна кожному. Тому замовити кондиціонер з установкою в Одесі - це завдання першої необхідності, коли потрібен здоровий клімат в приміщенні.

Власникам акрилових ванн слід пам'ятати, що дотримуючись нескладні правила, легко уникнути безлічі незручностей.

Для цього необхідне знання і дотримання правил догляду за акриловою ванною. Перш за все, потрібно в гарячу воду потроху додавати холодну або в остигнуту додавати потроху гарячої, так як акрил «боїться» температури більше 120-ти ° C, під впливом якої починає руйнуватися.

Крім цього поверхню акрилової ванни легко подряпати, а, отже, для чищення найкраще використовувати рідкі або кремоподібні засоби, в яких не містяться компоненти або гранули деформуючі поверхню.

Також неприпустимо використання препаратів що містять формальдегіди з мурашиною кислотою.

До слова, в магазинах побутової хімії є безліч особливих речовин, для очищення акрилових ванн. Ще в догляді за акрилом забороняється використання речовин, які містять ацетон з аміаком і спиртом, а інакше ванна потьмяніє і почне руйнуватися.

Взагалі, поверхня акрилових ванн очищається м'якими губками і тканинними серветками.

Якщо ж сумніваєтеся в вживаному засобі, то спочатку проводиться тест - перевірка. Невелика кількість засобу наноситься на непомітній ділянці ванни і, не розтираючи залишається хвилин на 15.

Якщо ушкоджень немає, то засіб годиться для застосування і навпаки.Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, акрилова ванна буде служити справно, і виглядати як новенька на протязі багатьох років.

Втім, навіть якщо з'явилися якісь подряпини, то засмучуватися передчасно, так як подібні вади легко усуваються.

Адже основна перевага полімерних покриттів в порівнянні з емалями, використовуваними в покритті чавунних і сталевих ванн в унікальній ремонтнопригідності акрилу.

Для усунення пошкодження досить придбання ремонтного комплексу виробника, що складається з рідкого акрилу з подальшим нанесенням і шліфуванням пошкодженої ділянки ванної.

Похожие страницы: