Будинки з колоди, основні характеристики

Мало не кожні п'ять років в будівельній галузі спостерігається впровадження будь-яких інноваційних технологій і матеріалів, що дозволяють забезпечити високий ступінь спрощення і прискорити технологію будівництва. Незважаючи на те, що нові матеріали володіють цілим спектром чудових властивостей, традиційні колодні будинки, схоже, не планують здавати позиції.

Майже все XX століття, в нашій країні, дерев'яне будівництво було якось осторонь від загальних тенденцій. Переважно, будинки вважали за краще будувати з цегли, бетону та подібних матеріалів. Однак, за останні 20 років, дерев'яне зодчество відродилося з новою силою. Будинки з колоди знову стали популярними.

В наше время свайный фундамент — идеальное решение для всех видов строений, так как
Винтовые сваи - это самые надежные и качественные основания даже под самые сложные постройки при любых климатических условиях, на самых разных почвах и любом рельефе.

Чим же вони гарні?

1. Дерев'яний будинок - це самий екологічно чистий будинок з усіх можливих. З огляду на той факт, що заміське будівництво, в масі своїй, рухається жителями мегаполісів (не найсприятливіших з екологічної точки зору місць), стає зрозумілим, чому дерево стало таким популярним.

2. Будинки з колоди мають високу енергетичну ефективність. Вони швидко протоплюються і повільно остигають, добре зберігаючи тепло. У жаркий сезон, вони працюють рівно навпаки, не дозволяючи внутрішнім приміщенням перетворитися на філію пекла.

3. Натуральна деревина «дихає». Іншими словами, з колод конструкції виступають свого роду фільтром між зовнішнім повітрям і внутрішнім. Це обумовлює формування в дерев'яних будинках оптимального мікроклімату з чистим повітрям.

4. Ще одна причина внутрішньої комфортності дерев'яних будинків - здатність деревини підтримувати оптимальну вологість.

5. Як правило, зроблені з колод будинки не потребують додаткової зовнішньої обробки. Втім, і внутрішню обробку можна звести до мінімуму. Єдине, що абсолютно точно варто зробити - провести обробку зовнішніх поверхонь спеціальним складом, що захищає деревину від впливу негативних факторів середовища.

6. Будинки з колоди мають характерний, досить привабливий, зовнішній вигляд. Варто визнати, що даний фактор займає далеко не останнє місце серед причин, через які люди віддають перевагу саме цьому типу будівництва.

7. Дерев'яні будинки мають цілком пристойний показник довговічності, що дозволяє їм успішно конкурувати з бетонними виробами.

Похожие страницы: