​Червоний диплом: навіщо він потрібен і як його отримати

Червоний диплом: навіщо він потрібен і як його отримати?

Наявність диплома про вищу освіту - це непогане життєве досягнення, особливо якщо власник даного документа зуміє грамотно застосувати його.

А якщо ви отримаєте диплом з відзнакою, то можете бути повністю впевнені, що вам забезпечена цікава робота за фахом з високою заробітною платою ... Саме такими словами багато батьків намагаються мотивувати своїх дітей на серйозний підхід до навчання у вищому навчальному закладі.

  • Если Вам необходима корочка о высшем образовании, то купите диплом на самых выгодных условиях по доступной и демократичной цене.

І дійсно, ще якихось кілька десятиліть тому червоний диплом давав величезні переваги молодим фахівцям на ринку праці. Але чи не змінилася ситуація сьогодні? Чи можуть випускники, які отримали диплом з відзнакою, розраховувати на будь-які прерогативи? Пропонуємо вам дізнатися, чи потрібен сучасному молодому спеціалісту червоний диплом, і що потрібно зробити, щоб його отримати.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЧЕРВОНИЙ ДИПЛОМ ВІД ЗВИЧАЙНОГО?

Більшість випускників ВНЗ по закінченню навчання отримують диплом з синьою обкладинкою, в якому вказані дані про його власника, назва спеціальності, кваліфікація (бакалавр, спеціаліст або магістр) і т. Д. У дипломі з червоною обкладинкою (червоному дипломі) міститься та ж інформація, але після зазначеної кваліфікації присутній напис "з відмінністю", наприклад: "Диплом бакалавра з відзнакою" або "Диплом магістра з відзнакою".

Цікаво, що в ультрафіолетовому світлі напис "з відмінністю" володіє жовто-зеленим світлом.

УМОВИ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМА З ВІДЗНАКОЮ

Володарем червоного диплома може стати будь-хто, хто вступив до одного з університетів. І якщо ви хочете стати одним з відмінників, про свою мету слід пам'ятати з самого першого дня навчання. Адже заробити хоча б одну трійку на першій сесії, ви не тільки на півроку залишитеся без стипендії, але і можете забути про диплом з відзнакою.

Щоб закінчити ВНЗ з червоним дипломом вам необхідно відповідати декільком обов'язковим вимогам:

не менше 75% оцінок "відмінно" по всіх вивчених дисциплін;

відсутність трійок;

позначки "відмінно" за всіма держіспитів;

відмітка "відмінно" за випускної кваліфікаційної роботи.

Більшість ВНЗ дотримуються цих критеріїв розподілу дипломів з відзнакою, але можуть вносити власні невеликі поправки (наприклад, збільшуючи необхідну кількість п'ятірок).

До речі, в радянських ВНЗ червоний диплом могли отримати тільки круглі відмінники, у яких було 100% відміток "відмінно".

Похожие страницы: