Характер споживання спортивного харчування
Характер споживання спортивного харчування. Зіставивши стаж заняття спортом з відповідями респондентів про тривалості вживання ними спортивного харчування, можна зробити припущення, що споживання спортивного харчування серед спортсменів, які серйозно займаються спортом, є обов'язковим до виконання і регулярний характер. Так, більшість респондентів (78%) є досвідченими споживачами спортивного харчування (Діаграма 2). За ступенем інтенсивності респонденти розділилися на групу постійних споживачів (57%) і групу споживачів «від випадку до випадку» (39%).
Більшість експертів зійшлися на думці, що рівень знань залежить від віку споживача і ступінь його захопленості даним видом спорту. Так, молодь, як правило, не знає практично нічого, а люди більш старшого віку і професіонали досить добре розбираються в спортивному харчуванні, його видах і призначенні.
Вы можете заказать и купить туринабол в киеве для красивого атлетического тела по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.
Представлені результати експериментального дослідження, спрямованого на виявлення доцільності використання індивідуального підходу в психологічній підготовці спортсменів, що займаються гребним спортом. Наведено дані, які визначають склад спортивно важливих якостей веслярів, що впливають на загальну і спеціальну готовність спортсменів до виступу на змаганнях. Саме ці якості враховувалися при розробці рекомендацій з індивідуального підбору завдань психологічної підготовки і з відбору засобів їх вирішення з використанням індивідуального підходу. Обґрунтовано необхідність індивідуалізації психологічної підготовки спортсменів, що дозволяє істотно оптимізувати вираженість параметрів компонентів загальної підготовленості (вміння саморегуляції передстартового стану і мотивації всього процесу тренувальної та змагальної діяльності) і спеціальної підготовленості (активності і передстартового стенической настрою). Прикладний аспект досліджуваної проблеми може бути реалізований в практиці психологічної підготовки спортсменів до змагань. Ключові слова: психологічна підготовка, індивідуальний підхід, психологічні чинники, спортивно важливі якості, компоненти готовності.
Похожие страницы: