Камагра гель - засіб для потенції швидкої дії

Камагра гель - засіб для потенції швидкої дії

З моменту появи на фармацевтичному ринку препаратів для потенції на основі силденафілу цитрату, різноманітність їх форм неухильно збільшується з кожним роком. Фармакологи намагаються розробити більш досконалі форми випуску, які, поряд з високим профілем безпеки та ефективності, володіли б і швидким впливом на еректильну функцію, а також були б зручними для прийому. Одним з таких препаратів є засіб, вироблене фармацевтичним об'єднанням Ajanta Pharma Ltd., що належить до серії препаратів Камагра - Kamagra 100 mg Oral Jelly або Камагра гель.

Вы можете заказать эффективное и надежное средство для повышения потенции камагра купить товар можно быстро. анонимно и по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Як діє ліки на чоловічу потенцію?

Kamagra Oral JellyДействующім речовиною Камагра гелю є силденафілу цитрат в дозі 100 мг. Силденафіл підвищує потенцію завдяки своїм впливом на фермент - специфічну фосфодіестеразу 5 типу. Блокуючи його, активна речовина підвищує в клітинах печеристих тіл статевого члена концентрацію циклічного гуанедінмонофосфата, який, розслабляючи гладеньких м'язів запалих тіл, сприяє підвищеному притоку крові до статевого члена і виникнення ерекції.

Важливою перевагою силденафілу цитрату є те, що його ефект реалізується тільки в разі виникнення сексуального бажання. У цей момент з нервових закінчень, які підходять до статевого члена, починає виділятися оксид азоту, що запускає весь описаний вище каскад біохімічних реакцій. Тому, приймаючи кошти на основі цієї діючої речовини, ніколи не варто побоюватися виникнення спонтанної ерекції.

Які переваги Камагра в формі желе в порівнянні з таблетованими засобами?

Основною перевагою Камагра в формі желе є більш висока, в порівнянні з таблетками, швидкість настання ефекту. Желе починає працювати вже через 15 хвилин після прийому, на відміну від таблеток, ефект від яких настає не раніше ніж через 30 - 40 хвилин після прийому. Це досягається завдяки тому, що силденафілу цитрат знаходиться вже в диспергованому стані, що забезпечує високу швидкість його всмоктування.

Препарат випускається в зручних пакетиках і має приємний смак. Його варто віддати перевагу чоловікам, які зазнають труднощів з ковтанням таблеток. Всі ці переваги, а також - висока ефективність і безпеку Камагра гелю, підтверджені клінічними дослідженнями, і доступна ціна, пояснюють високу популярність кошти, що підтверджується неухильним зростанням статистики продажів препарату в усьому світі і захопленими відгуками про нього, які ви у великій кількості можете зустріти в інтернеті.

Похожие страницы: