Насос Фекальний типу СМ

Це узагальнена назва насосів призначених для перекачування побутових, промислових і міських стічних мас (фекалій). «Стічних-грязьові насоси» - друге, широко використовувана назва даної групи насосів. Так як перекачується рідина містить велику кількість різних включень і забруднень, то ця умова висуває підвищені вимоги до забезпечення безперебійної роботи насоса без засмічень. Для цього проточні канали та робочі колеса насоса для незасоряемості і нормального протоки перекачується виготовляються більш широкими, порівняно з каналами насосів, що перекачують чисті рідини. Насоси можуть застосовуватися і в інших виробництвах, якщо за своїми параметрами і виконання вони задовольняють умовам експлуатації і безпеки на цих виробництвах.
Ущільнення валу насосів сальниковое або торцеве.

Сегодня компания "Промтехкомплект" предлагает к приобретению насос СМ по выгодной цене. Эти насосы центробежные для сточных масс продаются с гарантией качества.


З усього різноманіття даної групи можна виділити кілька підгруп насосів з принципово однаковими конструктивними рішеннями:


Насоси СМ (стічних-Масна) - горизонтальний, відцентровий, консольний одноступінчатий з сальниковим ущільненням валу і закритим робочому колесом

Насоси СД - як і насоси СМ, горизонтальні, відцентрові, консольні із робочим колесом закритого типу. Відмінність від насосів СМ полягає в тому, що не можна розібрати насос без від'єднання його від трубопроводов.Для підвищення напірних характеристик в деяких випадках для насосів СД існує двоступенева виконання (насос СД 450 / 95-2)

Насоси СМС - вільно-вихровий консольний одноступінчатий

Занурювальні типу «ГНОМ», ЦМК, ЦМФ, ЕЦК - дані насоси виконані в моноблоком з вбудованими асинхронним електродвігателем.Ета підгрупа насосів не требеует жорсткого кріплення на верхній або бічній кришці каналізаційно-насосної станції та їх можна розділити на стаціонарні і переносні. Стаціонарні насоси «мертво» встановлюються на нерухому опору і працюють повністю зануреними в перекачується середу. Переносні насоси «в ручну» опускаються на дно ємності каналізаційно-насосної станції при необхідності відкачати фекальную масу і не вимагають додаткової жорсткої опори.

Насоси СДВ, СДП - напівзаглибні, відцентрові одноступінчаті насоси.Конструкція передбачає кріплення на верхній кришці ємності каналізаційно-насосної станції через «ліхтар» насосного агрегату. Таким чином електродвигун насосного агрегату знаходиться на верхній кришці ємності, а насосна частина знаходиться внизу ємності.

Похожие страницы: