Недоліки каркасного будинкуТак, як і у будь-якого будівельного об'єкта, біля будинку постороенние за каркасною технологією є свої недоліки. Хоча деякі з них - це міф. Наприклад, твердження, що каркас можна перепланувати - це невелике оману, про що ми згадували вище. Не можна внести корективи швидше в каркасно-щитове будова, так як його перегородки не є несучою частиною стіни. В інших випадках перепланувати можна і потрібно - все залежить від ваших запитів.

Профессиональная разработка сайтов в минске, цены на услуги Вас приятно удивят.


Щодо поверховості будинку - також є невелика помилка. Одноповерховий будинок можна побудувати тільки за каркасно-щитової технології. В іншому обмежень для приватного малоповерхового будівництва немає. Можна побудувати і мансарди, і горищні приміщення, і інші додаткові приміщення та прибудови.

Термін експлуатації будинку становить 75-100 років, що в порівнянні з кам'яними будівлями, звичайно, менше. Однак дбайлива експлуатація та своєчасний ремонт забезпечить і більш тривалий термін служби вашого житла.

Ремонт - це досить дорогий процес, тому його можна виділити як недолік даної технології будівництва будинків. Наприклад, в капітальний ремонт входить заміна закладного бруса, заміна дверної коробки і віконного отвору. Це робиться через кожні 30-40 років. Якщо ви не плануєте сто років нічого робити, то краще за все грошові кошти на ремонт не витрачати і купити новий будинок.

По суті, обшивка надійно захищає каркас від впливу атмосферних опадів. Але від дії жучків і гризунів їх захист марна. Саме тому ціна каркасного будинку може формуватися з урахуванням витрат на засоби захисту від комах і гризунів. Бажано обробити деревину дорогі коштів, так як їх ефективність вище.

З недоліків можна відзначити необхідність облаштування звукової ізоляції. Це спеціальні матеріали, які здорожують ваш проект каркасного будинку під "ключ". Особливий інші недоліки дана технології не виявлено.
Замовляйте будівництво каркасного будинку у нас!

Як ми розуміємо, побудувати каркасний будинок можна і самостійно. Однак порушення технології, як ми вже відзначали, матиме свої наслідки. Ми пропонуємо вам звернутися в нашій компанії багатопрофільних і високопрофесійний будівельної компанія "Ро-буд", вибрати якісно-виконаний проект, виконаний з дотриманням норм і правил та отримати якісне виконання послуг, пов'язаний із зведенням каркасного будинку.

З нами легко, надійно, швидко і недорого. Ми вже побудував десятки каркасних будинків і пропонує вам стати черговим щасливчиком володаря "теплий", технологічний і сучасне житло. Ми бажаємо вам успіхів і чекаємо вас вже сьогодні.

Похожие страницы: