Основні властивості каболки

Каболка - канат, який сплітається з натурального (льняного, конопляного або джутового) або синтетичного волокна (льняного, конопляного або джутового) і, в залежності від використаної кількості пасом - в одну, дві або три пасма, - може мати різну товщину.

Основні корисні властивості надає просочення. Для просочення волокна використовуються різні склади (як правило, на основі нафтопродуктів): креозот, нафтові бітуми, смоляно-бітумні мастики. Волокно, розміщене на спеціальних підвісах, просочується протягом декількох діб, щоб склад міг глибоко проникнути в структуру ниток (в результаті за стандартом не менше 40 відсотків маси каната становить просочення). Каболка - канат смоляний - важливо також правильно зберігати і перевозити, щоб просочення не випаровувалося (допустима втрата не більше 1 відсотка маси).

Несмотря на широкий выбор синтетических материалов, которые можно сейчас купить,каболка канализационная является экологически чистым продуктом, не вызывающим вреда для здоровья человека, а также утилизируемым обычным способом.

Поставляється волокно в поліетиленових мішках або відрах - така упаковка перешкоджає випаровуванню просочення.

Просочення підвищує опірність матеріалу мікроорганізмів, цвілі, гнилі, комах і гризунів, а також різних умов навколишнього середовища - підвищеної вологості, екстремальних температур, вітру. Просочене волокно набуває антистатичні та антикорозійні властивості. Системи, при монтажі яких використовується смоляний канат, відрізняються надійністю і довгим терміном експлуатації. Для монтажу водопроводів застосовують водопровідну каболку. Її відмінність - світле просочення без запаху.

Сантехніки і будівельники знають про переваги цього ущільнювача, однак купити каболку непросто. У продажу вона з'являється нечасто, зупиняє і висока ціна: каболка в будівельних магазинах і на ринках коштує на порядок дорожче розцінок від виробника.

Ціна за тонну залежить від матеріалу і товщини волокна, а також від типу використаного просочення.

Похожие страницы: