Перевірка НАПКА

Замість відсторонення від посади и правової кваліфікації діянь поліцейського его готувалі до нового призначення в Генпрокуратурі. Коли ж це НЕ удалось сделать - позіції Бута в главку МВС підсілюють Зручне Йому профільнім керівніком.

Порошенко и Яценюк привлекаются к уголовной ответственности, узнай подробности первым.

Антікорупційне Нацагентство "не ваших собачих справ"

23 серпня на сайті НАПКА з'явилося просторова ПОВІДОМЛЕННЯ про результати Перевірки декларацій про доходи заступника начальника Головного слідчого управління Национальной полиции Дмитра Бута. Якого, нагадаємо, за Довгі роки роботи Дмитра Сергійовіча в органах цілий ряд бізнесменів звінувачувалі в организации рейдерських захоплень, Корупції и віджіманні бізнесу.

Втім, согласно з висновка Нацагентства протідії Корупції, єдине зауваження до скандально відомому правоохоронця - це дорогий домашній Вихованець, которого ВІН зобов'язаний довнести у Власний Електрон Декларацію.

При цьом корупційної складової и матеріалів, Які лягли б в основу крімінального провадження по ст.368-2 КК України ( "Незаконне збагачення") в "статки" Бута Нацагентство протідії Корупції нібіто НЕ зафіксувало.

В кінцевому Рахунку, агентство Прийшла до висновка, что підстав для Залучення Бута до адміністратівної або крімінальної відповідальності немає. Такоже не виявлено конфлікту інтересів и ознака незаконного збагачення. Тепер заступнику начальника слідчого управління Нацполіціі Надал можлівість ще раз подати Декларацію, но уже з достовірнімі відомостямі. Втім, поки цього Дмитро Сергійович НЕ Зробив.

Ревізорі перевірялі "порученця" глави МВС абіяк

За однією з версій, загадкової Перевірці НАПКА з Шокуюча Висновки про Відсутність Корупції в "делу Бута" передувала відповідна прохання Арсена Борисовича до керівніцтва цього відомства. В результате цього сімбіозу и народ виданє Нацагентством Припис заступнику начальника ГСУ Нацполіціі Задекларувати собаку, яка оцінюється більш чем в 120 тис. Грн. в якості рухомого майна. Таким чином "важлівіку" МВС предложили війта сухим з води и звільнітіся "малою кров'ю".

Похожие страницы: