Переваги і недоліки новобудов

Вирішивши придбати квартиру люди стикаються з проблемою вибору. Що краще, купити житло на вторинному ринку або у забудовника? Ці обидва варіанти мають свої переваги і недоліки.

Переваги первинного житла

Головний плюс квартир на первинному ринку в порівнянні з вже деколи старим житлом старого фонду - це новизна. Приємно першим відсвяткувати новосілля в новенькій квартирі і бути впевненим, що багато років можна не турбуватися про справність електропроводки або труб водопостачання.

Чем привлечь в наше время больше клиентов и заказчиков? Ну, конечно, хорошей, качественной, правильной рекламой. Именно широкоформатная печать в киеве станет лучшим помощником в популяризации чего угодно, словно магнит приковывающая взор целевой аудитории.

Крім того, якщо буде прийнято рішення про придбання новобудови на стадії котловану, то з'явиться можливість заощадити до третини від вартості житлоплощі в уже зданому будинку. До того ж будівельні компанії дуже часто проводять акції, і піймавши одну з них додатково можна заощадити до 10% від вартості квадрата.

Юридична чистота - це наступний аргумент на користь покупки квартири від забудовника. Вторинне житло переходило багато разів з рук в руки, дарилось, продавалося, діставалося у спадок. Купивши квартиру в новобудові можна бути впевненим, що в двері після операції не постукають обділені спадкоємці і що угоду не оскаржать в суді. Експерти одностайно визнають угоди на первинному ринку більш безпечними, ніж на вторинному ринку.

Покращені або вільні планування - це ще один значимий плюс новобудов. Планувальні рішення квартир в нових будинках продумані до дрібниць, а новобудова з вільним плануванням дає можливість самостійно зонувати простір приміщення відповідно до своїх потреб і смаку.

Недоліки новобудов

Головна небезпека, яка чатує на покупця на первинному ринку при покупці квартири на початковому етапі - це несумлінний забудовник. Недобросовісна будівельна компанія може затягнути терміни здачі будинку. Уникнути цього ризику можна ретельно вибираючи забудовника.

Також можуть виникнути проблеми з отриманням іпотечного кредиту, якщо новобудова не має банківської акредитації. Але на первинному ринку досить широкий вибір новобудов, під які багато банків охоче дають кредити.

Похожие страницы: