Сучасні шафи-купе

Шафа-купе - це незамінний предмет меблів для кожного будинку. Йому під силу не тільки вмістити всі необхідні речі, а й стати справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Сучасні шафи-купе, виготовлені за індивідуальним проектом, дуже зручні і функціональні. Вони можуть бути будь-якого розміру, і будь-якої форми, будь то стандартний прямий шафа, або кутовий варіант.

Оригинальный шкафы купе интернет магазин "Деко мебель" теперь доступны каждому!

Шафи купе на замовлення можуть стати відмінним доповненням і справжньою родзинкою таких приміщень як вітальня, спальня, дитяча, гардеробна, передпокій і інші. Можливий варіант придбання готового шафи, але такий варіант має трохи нижча якість, і він не буде відповідати всім Вашим вимогам.

Купити шафа купе Київ Ви можете прямо зараз у компанії «Деко меблі». Наші фахівці вже протягом багатьох років займаються розробкою проектів, виготовленням меблів і її установкою. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє співробітникам компанії створити унікальну атмосферу, яка гарантує відповідність проектів стартовим очікуванням.

Цікаві факти про шафах купе:

1. Аналоги розсувних дверей вперше з'явилися ще за часів Наполеона Бонапарта. Це були звичайні ширми;

2. У середині 20-го століття американці поміняли ширму на дерев'яні двері з коліщатками;

3. До кінця століття технологія була вдосконалена, і з'явилися звичні в наші дні розсувні механізми;

4. В Україні такі шафи стали особливо популярними на початку 2000-х років.

Шафа купе Київ уже впродовж багатьох років не втрачає своєї актуальності. Однією з головних особливостей даного предмета меблів є те, що є система розсувних дверей, яка дає можливість заощадити простір.

На сайті компанії «Деко меблі» представлений зручний конструктор шаф купе, завдяки якому кожен зможе самостійно створити шафу своєї мрії і візуалізувати фантазії. Така розробка зручна ще й тим, що Ви зможете побачити свою задумку, і на етапі планування внести необхідні корективи.

Сучасні шафи купе дуже різноманітні. Наша компанія використовує для виготовлення шаф тільки найміцніші і якісні матеріали від кращих постачальників, які пройшли випробування часом.

Дизайн шафи купе необхідно вибирати в залежності від загального інтер'єру приміщення. Різноманітність матеріалів для виготовлення фасадів та елементів декору дозволяє створити ідеальний варіант, який гармонійно впишеться в кімнату.

Для того, що б збільшити простір, або для тих приміщень, де це потрібно з функціональної точки зору, можна використовувати дзеркальні фасади. Для більшої оригінальності дзеркала можуть бути декоровані малюнками.

Меблі шафи купе від компанії «Деко меблі» представлені по наступних напрямках:

Для гардеробних кімнат;

Для бібліотек і кабінетів;

Для мансарди;

Для передпокої;

Для спальні.

Приходьте до нас, і Ви обов'язково знайдете шафа-купе своєї мрії! Якщо Ви сумніваєтеся в своєму виборі, то ми допоможемо Вам визначитися. Все задумане Вами ми реалізуємо в найкоротші терміни.

Похожие страницы: