Транспорт Будапешта

- Метро

метро Будапешта

Метро Будапешта складається з трьох ліній, всі вони перетинаються на одній станції «Деак Ференц тер». Будапештський метрополітен - об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, так як є найстарішим на Європейському континенті. Але для того, щоб відчути це, слід прокотитися саме по першій лінії, яка прокладена під проспектом Андраші від площі Верешмарті до площі Героїв. Тому що інші дві гілки виглядають досить звичайно для росіянина і по ним курсують вагони радянського виробництва років так 70-80-х.

метро Будапешта

Розібратися з тарифами на проїзд метро Будапешта зовсім непросто, як виду складності угорської мови, так зважаючи на велику кількість варіантів тарифікації. Так наприклад, на вартість Вашого квитка може вплинути не тільки кількість поїздок, а й кількість станцій, яке Ви збираєтеся проїхати або кількість часу, яке збираєтеся провести під землею, а також, чи будете Ви пересідати з однієї гілки на іншу. А контролери в будапештській підземці явище вкрай поширене.

метро Будапешта

Кажуть, у всьому різноманітті тарифів плутаються не тільки гості міста, а й самі місцеві жителі. Тому краще повідомити касиру, до якої станції Ви хочете доїхати, щоб не мучити себе підрахунками і не піддавати ризику бути оштрафованим. Мінімальний тариф приблизно 35 рублів.

- Автобус

Туристичний автобус в Будапешті

Міські автобуси Будапешта пофарбовані в синій колір. Це теж досить зручне і поширений засіб пересування. Але серед іншого, туриста не може не зацікавити спеціальний екскурсійний автобус червоного кольору «Hop on Hop off». Він курсує по місту, здійснюючи зупинки у головних визначних пам'яток і забезпечений аудіогідом, що володіє двома десятками мов.

Консалтинг для розницы услуги профессионалов по самой выгодной стоимости.

Туристичний автобус в Будапешті

Автобус робить повне коло за своїм маршрутом за 2 години. Але Ви маєте право виходити на будь-якій зупинці, гуляти там і сідати в наступний автобус тієї ж фірми. Крім того, квиток на екскурсійний автобус діє протягом двох днів. Дуже навіть непоганий варіант оглядової екскурсії по місту. Вартість близько 600 рублів.

- Велосипед

Велосипедисти в Будапешті

Чи не найкращий для Будапешта спосіб пересування, місто не дуже пристосований для велопрогулянок, так як велосипедні доріжки обладнані тільки уздовж набережних та прилеглих до них вулиць. Проте, в місті досить багато контор, що пропонують прокат велосипедів (www.bikebase.hu, ww.budapestbike.hu). Вартість послуги - від 8 євро / день.

- Автомобіль

Оренда автомобіля в Будапешті

Вибір для пересувань по місту теж не найкращий. Не знаючи міста заздалегідь, в жвавий потік Будапешта краще не потикатися, складності додають лабіринти вулиць з одностороннім рухом. І на завершення, навіть якщо Ви зважитеся прокладати маршрут від точки до точки в Будапешті, Ви неминуче зіткнетеся з нестачею місць для паркування.

Вибирайте найбільш підходящий для Вас вид транспорту в Будапешті, в будь-якому випадку, сподіваюся, Ваше знайомство з містом буде незабутнім)

Похожие страницы: